עורך דין פלילי אלון שליכטר

מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון

ליעוץ ראשוני חייגו

054-6762373

משרד עו’’ד פלילי אלון שליכטר

השאירו כאן פרטים או התקשרו 054-6762373

  עורך דין פלילי בתל אביב

  (24)

  ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

  ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים – מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון!

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  עורך דין פלילי בתל אביב, אלון שליכטר, נותן שירות מקצועי, דיסקרטי בכל שעות היממה. המשרד מייצג אנשים נורמטיביים שזוהי הסתבכותם הראשונה עם החוק ומשכך מבין את הצורך המיוחד לתת ליווי וייעוץ ללקוח כמו גם למשפחתו.

  עורך דין פלילי אלון שליכטר, בעל ניסיון בייצוג והתנהלות מול הגורמים השונים לרבות תחנות משטרה ובתי משפט, הבנת הדינמיקה המשתנה בהליכים השונים הינה חשובה מאוד כמו גם הניסיון המקצועי בו מחזיק המשרד.

  יש לזכור כי אם אתה חשוד בעבירה פלילית והחוקרים מבקשים לדבר איתך, מומלץ ליצור קשר עם עורך דין פלילי בתל אביב באופן מיידי כדי לעזור לך בהליך, תמיד הכי טוב שיש מישהו בשלב מוקדם כדי לשמור על הזכויות שלך, ילווה אותך בצורה מקצועית ונפשית.

  חשוב לזכור! כללי האצבע בחקירה במשטרה:

  • התייעצו לפני הזימון לחקירה עם עורך דין פלילי בתל אביב.
  • אין לתת שום גרסה טרם הגיע עורך דין לייעץ לכם לפני החקירה
  • אין לדבר אם אף אחד מלבד עורך הדין שלכם בעניין שלגביו זומנתם.
  • לא לחתום על שום מסמך המתעד את החקירה ללא שקראתם אותו לפני כן.
  • לא לדבר עם החוקר או אף אחד אחר גם אם זה מחוץ לחדר החקירות.
  • לא להודות "סתם" כי מבטיחים לכם ללכת הביתה או שייסגר התיק.

  חקירה במשטרה, גם אם נראה כי המדובר בעניין שולי, הם מקרים המחייבים ייעוץ משפטי של עורך דין פלילי בתל אביב גם אם מדובר בהוצאה כלכלית, אשר בסופו של יום יכול ויחסוך עלויות משפטיות בהמשך, אלא הינו הליך שעליכם להילחם בחירוף נפש על שמכם הטוב שכן חקירה במשטרה משאירה כתם קשה למחיקה במקרה הטוב, ובמקרה הרע מובילה להגשת כתב אישום בשל חוסר הבנה ולחצים מההליך.

  ישנה חשיבות רבה של ייצוג עו"ד פלילי, הגרסה הראשונית והצעדים הראשונים שתבצעו בהליך הפלילי יכולים לפעמים לקבוע את גורלכם ולכן מומלץ להתייעץ עם עורך דין פלילי בתל אביב לפני ביצוע פעולה.

  שחרור ממעצר, הינו הליך מורכב, אשר ישנה חשיבות לניסיון והמקצועיות כמו גם לתמיכה בעצור ובמשפחתו. הליך המעצר הינו אינטנסיביי, בו גם העצור וגם המשפחה תחת לחצים רבים, עו"ד פלילי מנוסה יפעל לשחרור ממעצר במהירות בהתאם לנסיבות, ישוחח עם העצור בבית המעצר, יסביר באופן ברור לו ולמשפחתו את המצב המשפטי ואת האפשרויות אשר עומדות להם באותו הזמן. חשיבות נוספת לייצוג של עו"ד פלילי הינה תמיכה מוראלית בחשוד בבני משפחתו, זמן המעצר עבור העצור מלווה בבדידות, חששות, חקירות והרבה לא נודע, למעשה עורך דין פלילי בתל אביב, מהווה עבורו "צינור חמצן" נפשי וחולייה מקשרת לצריכים הבסיסים שלו לרבות ביגוד כאשר הוא מאחורי סורג ובריח.

  גם כאשר מוגש כתב אישום, ישנה חשיבות מכרעת לעו"ד פלילי מנוסה, הידע והניסיון בבחירת דרך ניהול התיק תוך הכרה בסיכויים ובסיכונים, עמידה על חפותו של הלקוח ולחימה על כך, לבין הבנה בנקיטת הליכים נוספים על מנת להגיע להסדר וענישה מקלים. גם אם לכאורה המצב המשפטי נראה ש"אין מה לעשות", מומלץ להתייעץ עם עו"ד פלילי, על מנת לבדוק את הטענות המשפטיות שבתיק, דבר שיכול להוביל לביטול כתב אישום.

  משרדו של עורך הדין אלון שליכטר, נותן מענה לכל אורכו של ההליך הפלילי ומייצג בהליכים השונים לרבות: חקירה במשטרה, שחרור ממעצר, כתב אישום, מחיקת רישום פלילי, סגירת תיק פלילי, חנינה לנשיא, ביטול רישיון נשק ועוד.

  זומנת לחקירה? נעצרת? הוגש נגדך כתב אישום? חייג באופן מיידי

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  עו"ד פלילי אלון שליכטר מייעץ, מייצג ומלווה משפטית חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי ובעל ניסיון בהליכים אלו. המשרד פעיל 24/7 ומייצג באזור תל-אביב.

  משרד עו"ד פלילי אלון שליכטר, מייצג בתחום הפלילי במגוון עבירות לרבות, אלימות, סמים, רכוש הונאה, עבירות מין ועוד. המשרד בעל ניסיון ונותן שירות אישי וליווי לכל אורך ההליך, מייצג בעיקר חשודים ונאשמים נורמטייבים שזהו מפגש ראשון שלהם עם החוק.

  אחד מסוגי העבירות הקשות ביותר בספר החוקים, הן עבירות אלימות. מדובר בעבירות שכוללות מנעד רחב מאוד של סוגים, בין היתר עבירות חבלה חמורה, עבירות אלימות מינית, אלימות במשפחה, נזק לרכוש, תקיפה של עובד ציבור ועוד.

  בדרך כלל, כשאדם חשוד בעבירות אלימות ומורשע בהן, זה יכול להיות כתם לכל החיים, בוודאי אם הוא פונה למקומות עבודה בהם יש צורך להציג גיליון נקי, בלי רישום פלילי ובלי עבר במשטרה. מעבר לכך, עבירות אלימות הן כתם בחברה, ברגע שאנשים יודעים על גורם מסוים שיש בעברו אירועים אלימים פליליים, הם לא ימהרו להתחבר אליו או לרצות להיות בחברתו.

  עו"ד פלילי בת"א ובכל מקום אחר, מייצג לא מעט גורמים אשר מתמודדים עם האשמה של עבירות אלימות ובפרט עבירות של חבלה חמורה. צריך לומר, לא תמיד מדובר על אנשים משולי החברה, אנשים שמשתייכים למשפחות פשע או נחשבים לעבריינים. הרבה פעמים מוצא את עצמו עו"ד פלילי בת"א מייצג אנשים מהשורה שחשודים בעבירות אלימות, אומנם זה יכול להיות מפתיע, אך מצד שני, לא פעם זה דווקא מקל ברמה מסוימת על עבודתו.

  במידה והתיק מגיע לבית המשפט, עצם זה שמדובר באדם נורמטיבי שאין לו עבירות אלימות בעברו, אין לו רישום משטרתי ומדובר על מקרה יוצא דופן בו הוא היה מעורב, אז קל הרבה יותר לשופט לשפוט אותו בצורה קלה. הרי ברור שלא מדובר על דפוס חוזר וייתכן מאוד שמדובר על עניין שנגרם מסיבות ספציפיות ייחודיות. מה עוד שהרבה פעמים, לגורם כזה קל יותר להביע חרטה על מעשיו וקל יותר להאמין שהוא מתכוון לכך.

  עורכי דין בתל אביב שעוסקים בפלילים ובפרט בעבירות אלימות, מוצאים את עצמם לא פעם מייצגים גורמים מסוימים, שהם לא האמינו שהם אכן ייצגו יום אחד. החל מבני נוער, כולל כאלה שנחשבים לילדים טובים, אשר מוצאים את עצמם בסיטואציות אלימות וכן אנשים שיש להם משפחות, עסקים וכדומה. אין פה אמירה שנועדה להקל ראש במקרה או להלבין אותו, אלא רק מסביר כיצד אנשים יכולים להיסחף לסיטואציות שכאלה.

  מדוע עבירות אלימות הן דבר שכיח?

  מחקרים רבים נעשו עם השנים וניסו לבדוק למה יש עבירות אלימות ולמה חלה עלייה בדיווחים על עבירות אלו במהלך השנים. צריך להדגיש, לא מדובר רק בתופעה שנובעת מהשפעות חברתיות או כלכליות, כפי שאנחנו נוטים לחשוב.

  לפעמים יש גורמים נוספים שיכולים להשפיע על כך. בין היתר, עצם העובדה שלעיתים רגע לא מכוון, רגע של חוסר שיקול דעת, עלול להוביל לאקט אלים ומפה הדרך מאוד קלה להגיע למצב של האשמה בחבלה חמורה או קלה. זו גם הסיבה שאנשים שלא היינו מצפים מהם להיות חשודים בנושא, מוצאים את עצמם בחדרי חקירות, מלווים בעו"ד פלילי בת"א או בכל עיר אחרת, ולאחר מכן בבית משפט.

  נקודה חשובה לפני סיום, חלק מעבודתם של עורכי דין בתל אביב ובכלל, הוא לדאוג למחיקת רישום משטרתי, על מנת לדאוג שהנושא לא ירדוף את הלקוח שלהם. לכן הם גם ייצגו אותו, במקרים רבים אחרי שהמשפט נגמר והוא קיבל את העונש שלו.

  אם אתם מחפשים עו"ד פלילי בת"א, מומחה בעבירות אלימות, אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרדנו. עו"ד אלון שליכטר מייצג חשודים ונאשמים רבים בתיקי אלימות, בין אם מדובר באלימות נוער ובין אם מדובר במקרים של אנשים בוגרים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון או דרך האתר ונשמח לעמוד לרשותכם. פנו אלינו עוד היום.

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר מייעץ, מייצג ומלווה משפטית חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי. החל משלב החשדות וההכנה לחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשחרור, שימוע בטרם הגשת כתב אישום, ניהול המשפט הפלילי בתיק העיקרי בערכאות המשפטיות השונות.


  האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

  אודות המשרד

  המשרד מייצג באופן יום-יומי עשרות לקוחות בכל הארץ בדין הפלילי והתעבורה, דבר המקנה ניסיון מעשי מול מגוון גורמים. כל תיק שמגיע למשרד נבחן בצורה קפדנית ומדוקדקת, תוך סדר פעולות מיוחד שהוקם לאחר ניסיון רב, דבר המבטיח ייצוג מקצועי מבחינת קבלת כל החומר הרלוונטי, פסיקה רלוונטית למקרה הספציפי, איתור מומחים, בדיקת קווי הגנה אפשריים, הליכי שיקום ועוד.

   

   

  ממליצים עלינו

   

  חן יהושוע
  חן יהושוע
  07:32 16 Jan 22
  עו"ד אלון שליכטר סייע לנו בועדת משמעת והשיג עבורנו את התוצאה הטובה ביותר שלה שאפנו להגיע. הוא היה קשוב לאורך כל התהליך, לקח ברצינות את התיק, הקשיב והיה זמין עברונו.מודות על ההשקעה והרצון האמיתי לסייע ככל שניתן.
  זרינה פלכטר
  זרינה פלכטר
  16:49 27 Dec 21
  עו"ד אלון שליכטר הוא קשוב, מכיל, יסודי ומקצועי ביותר. סייע לנו במצב של ועדת משמעת והשיג עבורנו תוצאה מדהימה. מודות מקרב לב על השירות המדהים, ההשקעה והשאיפה לצדק שאכן התממש.
  אביטל קוז'ין
  אביטל קוז'ין
  10:00 01 Dec 21
  אלון עו"ד מקצועי, מקצוען ואיכותי מאוד!הוא היה שם כל אימת שהיינו צריכים אותו. ענה לכל שאלה, עודד וחיזק. אלוף!
  לקריאת כל הביקורות
  js_loader

  עורך דין פלילי בתל אביב מומחה לפלילים

  אדם הנמצא במרכזו של הליך פלילי המתנהל נגדו צפוי להתמודדות לא קלה, כך גם משפחתו. המהלך הראשון שצריך לנקוט מי שזומן לחקירה או שנחשד בפלילים הוא פניה מוקדמת, ככל שניתן, לעורך דין פלילי בתל אביב. ישנה חשיבות משמעותית לבחירה בעורך דין פלילי שעוסק באופן בלעדי בהגנה משפטית במגוון רחב של עבירות פליליות, עורך דין שהוא מנוסה ביישום הדין וסדר הדין הפלילי, עורך דין שהליטיגציה של המשפט הפלילי והופעות בבתי המשפט הם עבורו לחם וחמאה. לעורך דין פלילי שמשרדו ממוקם בתל אביב יש היכרות עם בתי המשפט במחוזות תל אביב והמרכז ועם הגורמים השיפוטיים היושבים בהם, וכן עם הפרסונות מטעם החקירה והתביעה. אך לא רק: עורך דין שמקום מושבו בתל אביב מבטיח ללקוחו זמינות לאורך כל שעות היממה כמו גם מענה שוטף ומהירות תגובה לכל התפתחות והתרחשות.

  מתי נצטרך עורך דין פלילי בתל אביב?

  עורך דין פלילי בתל אביב הוא כנראה כל מה שאתם צריכים. זומנתם לחקירה? נחקרתם באזהרה? מואשמים בעבירות פליליות חמורות? מחפשים עורך דין פלילי? עו"ד לעניינים פליליים מתמחה בתחומים המסווגים לקלסיפיקציה של סדר הדין הפלילי. להבדיל מהמשפט האזרחי, התובע במשפט הפלילי משמש כבא כוחה של המדינה, כך שסנגורו של הנאשם מייצג אותו, למעשה, אל מול המדינה. הכירו את עו"ד אלון שליכטר, העוסק בעניינים פליליים ובעל מוניטין של שנים בתחום.

  עורך דין פלילי בתל אביב – שיתוף פעולה מקצועי עם עו"ד אלון שליכטר

  חקירה ומשפט פלילי הם לא עניינים לאדם להתמודד איתם כאשר הוא חשוף. כל מילה שימסור לכל גורם יש בה כדי להעשיר את תיק החקירה ולהכריע את המשך ההליכים, ואף להביא למעצר והעמדה לדין פלילי. משרד עו"ד אלון שליכטר מומחה במשפט פלילי ועוסק באופן קבוע ובלבדי בהגנה משפטית מקיפה וחכמה על חשודים ונאשמים בכל קשת העבירות הפליליות ובכל הערכאות, החל מהזימון הראשוני לחקירה במשטרה, מעצרים, שימוע טרם הגשת כתב אישום וניהול הליכים פליליים, ערעורים פליליים ועד הסדרי טיעון מצויינים, ביטול כתבי אישום ומחיקת רישומים פליליים.

  עורך דין פלילי בתל אביב – לפנות אל המומחים בתחום

  עו"ד אלון שליכטר צבר ידע משפטי נרחב בדין הפלילי ובפרוצדורה הפלילית ועוסק באופן בלעדי בליווי וייצוג משפטי של חשודים ונאשמים בכל קשת העבירות הפליליות, תוך הקפדה על טיפול מקצועי, יסודי ומסור. עו"ד שליכטר מכיר היטב את המצוקה בה נמצא חשוד בפלילים ועושה שימוש בהיכרותו עם המערכת המשפטית וגורמי החקירה לצורך תכנון המהלכים וקבלת ההחלטות הטובות והנכונות ביותר בנסיבותיו של לקוחו. בעת מצוקה ישנה הזדמנות בלתי חוזרת לפנות לאיש המקצוע הנכון וכאשר מדובר בהליכים פליליים ומשפט פלילי אין מקום לטעויות – אתה זקוק לכלי הכי חזק שלך.

  עו"ד פלילי בתל אביב

  ככלל, בין אם מעוניינים להסתייע בשירותיו של עורך דין פלילי בתל אביב או בכול מקום אחר בארץ, חשוב לוודא שהוא אכן עוסק בתחום הפלילי בלבד ואינו נמנה עם עורכי הדין המטפלים בכול תיק המזדמן לידם ובכל תחומי המשפט. לפיכך, בעת החיפוש אחר עורך דין, יש לברר פרטים בנוגע לתחומי התמחותו וניסיונו.

  בהקשר זה, כדאי להיות מודעים לכך שגם בתחום הפלילי ישנם תתי התמחויות, כמו לדוגמה עבירות מין, עבירות הונאה, עבירות רכוש, עבירות סמים, כמו גם אלימות במשפחה, הלבנת הון, צווארון לבן, הימורים וכן הלאה – כאשר לא כל עורך דין רכש ניסיון בתחומים הספציפיים. לפיכך, במאזן שבין ניסיון לוותק, מוטב להעדיף משרד עורכי דין עם ניסיון בסוגיה הרלוונטית מאשר משרדי עורכי דין גדולים עם וותק של עשרות שנים אך נטול מושג בכול הנוגע לסוגיה הנדונה.

  לבחור עורך דין פלילי בתל אביב המתאים ביותר

  תחום הפליליים נחשב לתחום נוקשה וקפדני, ורמת הענישה בו מהמחמירות ביותר – וכוללת בתוכה לא רק עונשים כספיים, אלא גם מאסרים ממושכים. לפיכך, כדאי להיצמד לכמה כללי זהב במהלך בחירתו של עורך דין פלילי. זאת במטרה להבטיח את הבחירה הטובה והנכונה ביותר. הסתייעו בשירותיו של עורך הדין אלון שליכטר המתמחה בעניינים פליליים מזה שנים רבות, אשר ייצוגו יבטיח לכם שירותיות, דיסקרטיות מוחלטת לצד ליווי מתאים ויחס אישי. פנו עוד היום אל משרדינו ואנו נשמח לעמוד לשירותכם.