עורך דין פלילי אלון שליכטר

מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון

ליעוץ ראשוני חייגו

054-6762373

משרד עו’’ד פלילי אלון שליכטר

השאירו כאן פרטים או התקשרו 054-6762373

  סגירת תיק פלילי בהעדר אשמה בעבירות אינוס קבוצתי

  (32)

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  סגירת תיק פלילי בהעדר אשמה בחשד לעבירת אונס

  לקוח המשרד, אדם נורמטיבי ממרכז הארץ  נחקר בגין חשד לביצוע בעילה שלא בהסכמה החופשית על ידי שניים או יותר, עבירות אינוס חמורות, דבר אשר הוכחש על ידו מכל וכל במהלך חקירתו במשטרה ומדובר בתלונת שווא ועל כן יש לסגור את התיק הפלילי שכנגדה "בהיעדר אשמה פלילית".


  ר' תושב מרכז הארץ פנה אל משרדנו בבהלה וזאת נוכח החשדות החמורים המיוחסים לו, עבירות של בעילה שלא בהסכמה חופשית בצוותא, או במילים פשוטות אונס קבוצתי. אין לתאר את התמודדות הנפש איתם היה צריך להתמודד ר', וזאת ביחס לטענות חסרות השחר כנגדו אותם הכחיש מכל וכל וכמובן מהפחד שאם חלילה יוגש כתב אישום והסיכון למאסר בפועל ממושך מאוד.

  משרדנו התייצב להגנתו, אסף את כל החומרים הרלוונטיים יחד עם חומר ראיות נוסף וטיעונים משפטיים פנה משרדנו לפרקליטות מחוז מרכז, אשר בחנה את כל הטיעונים והחליטה בהגינותה, לסגור את תיק החקירה כנגדו ללא אשמה פלילית ובכך נוקה שמו.

  להלן החלטת פרקליטות מחוז ירושלים בסגירת התיק הפלילי בעילת העדר אשמה פלילית:

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר מייעץ, מייצג ומלווה משפטית חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי. החל משלב החשדות וההכנה לחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשחרור, שימוע בטרם הגשת כתב אישום, ניהול המשפט הפלילי בתיק העיקרי בערכאות המשפטיות השונות.


  האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

  אודות המשרד

  המשרד מייצג באופן יום-יומי עשרות לקוחות בכל הארץ בדין הפלילי והתעבורה, דבר המקנה ניסיון מעשי מול מגוון גורמים. כל תיק שמגיע למשרד נבחן בצורה קפדנית ומדוקדקת, תוך סדר פעולות מיוחד שהוקם לאחר ניסיון רב, דבר המבטיח ייצוג מקצועי מבחינת קבלת כל החומר הרלוונטי, פסיקה רלוונטית למקרה הספציפי, איתור מומחים, בדיקת קווי הגנה אפשריים, הליכי שיקום ועוד.

   

   

  ממליצים עלינו

   

  חן יהושוע
  חן יהושוע
  07:32 16 Jan 22
  עו"ד אלון שליכטר סייע לנו בועדת משמעת והשיג עבורנו את התוצאה הטובה ביותר שלה שאפנו להגיע. הוא היה קשוב לאורך כל התהליך, לקח ברצינות את התיק, הקשיב והיה זמין עברונו.מודות על ההשקעה והרצון האמיתי לסייע ככל שניתן.
  זרינה פלכטר
  זרינה פלכטר
  16:49 27 Dec 21
  עו"ד אלון שליכטר הוא קשוב, מכיל, יסודי ומקצועי ביותר. סייע לנו במצב של ועדת משמעת והשיג עבורנו תוצאה מדהימה. מודות מקרב לב על השירות המדהים, ההשקעה והשאיפה לצדק שאכן התממש.
  אביטל קוז'ין
  אביטל קוז'ין
  10:00 01 Dec 21
  אלון עו"ד מקצועי, מקצוען ואיכותי מאוד!הוא היה שם כל אימת שהיינו צריכים אותו. ענה לכל שאלה, עודד וחיזק. אלוף!
  לקריאת כל הביקורות
  js_loader