עורך דין פלילי אלון שליכטר

מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון

ליעוץ ראשוני חייגו

054-6762373

משרד עו’’ד פלילי אלון שליכטר

השאירו כאן פרטים או התקשרו 054-6762373

  עורך דין מעצרים בזמינות מקסימלית

  ()

  מעצר הוא לא גזירת גורל, באף שלב של ההליך הפלילי. בעזרת עורך דין מעצרים תוכלו להשתחרר הביתה, כשהטקטיקות האפשריות הן הטלת ספק בחומר הראיות, ערעור משכנע על קביעת המשטרה כי החשוד או הנאשם מסוכנים ולכן יש להחזיקם במעצר, וגם הצעת חלופות יכולה להטות את הכף לטובת שחרור. עו"ד אלון שליכטר יסייע לכם לשמור על חירותכם, ולהימנע מהקושי הרב שטמון בכל מעצר, לכל פרק זמן שהוא.

  למה חשוב לפנות אל עורך דין מעצרים?

  * מניעת נזק מיותר – מעצר הוא חוויה קשה מאוד. מעצר ממושך הוא כבר אירוע שעלול לגרום נזק חמור במיוחד לכל אדם, וכדאי לעשות הכל כדי למנוע זאת.

  * עמדת נחיתות מול המשטרה – כשהמעצר מתבצע תוך כדי הליך החקירה, הנחקר נמצא בעמדת נחיתות משמעותית. ישנם לא מעט מקרים שבהם החוקרים מציעים שחרור ממעצר תמורת שיתוף פעולה, כמובן בהתאם לתנאים שלהם, והלחץ הרב לסיים את המעצר עלול להוביל לשיקול דעת לקוי. הנחקר אמנם ישוחרר מהמעצר, אולם בטווח הארוך הוא עלול לשלם מחיר יקר – ובלתי הפיך. עו"ד מומחה בתחום המעצרים מקדים תרופה למכה ומונע הגעה לסיטואציות מעין אלה.

  * לא לעמוד לבד מול המערכת – מערכת אכיפת החוק מתנהלת לעיתים בנוקשות רבה וגם בשרירות לב. כתוצאה מכך קשה להתייצב מולה לבד, וכשלתמונה נכנס עורך דין הסיטואציה משתנה באופן מהותי.

  טיפול מקצועי בכל סוגי בקשות המעצר

  עורך דין מעצרים אפקטיבי באמת נדרש לניסיון בטיפול בכל סוגי בקשות המעצר, על המאפיינים הייחודיים של כל סוג: מעצר ימים שמיועד למי שעדיין בחזקת חשודים והמשטרה מבקשת לעצור אותם לצורך המשך החקירה, מעצר הצהרת תובע שנועד לאפשר לרשות התביעה להשלים את הכנת כתב האישום, ומעצר עד תום ההליכים שמופעל במקרים חמורים ולאחר שכבר הוגש כתב האישום. עו"ד אלון שליכטר אמון על שימוש במגוון רחב של כלים משפטיים על-מנת לקצר את תקופת המעצר ואף להמיר אותה בחלופות נוחות יותר. השירות ניתן בזמינות גבוהה מאוד, על-מנת שלא תצטרכו להתמודד לבד מול המערכת.

  אודות המשרד

  המשרד מייצג באופן יום-יומי עשרות לקוחות בכל הארץ בדין הפלילי והתעבורה, דבר המקנה ניסיון מעשי מול מגוון גורמים. כל תיק שמגיע למשרד נבחן בצורה קפדנית ומדוקדקת, תוך סדר פעולות מיוחד שהוקם לאחר ניסיון רב, דבר המבטיח ייצוג מקצועי מבחינת קבלת כל החומר הרלוונטי, פסיקה רלוונטית למקרה הספציפי, איתור מומחים, בדיקת קווי הגנה אפשריים, הליכי שיקום ועוד.

   

   

  ממליצים עלינו