Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

עורך דין פלילי אלון שליכטר

מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון

ליעוץ ראשוני חייגו

054-6762373

משרד עו’’ד פלילי אלון שליכטר

השאירו כאן פרטים או התקשרו 054-6762373

  סגירת תיק מחוסר אשמה ללקוח שנחשד בהפרת צו הגנה פגיעה בפרטיות והטרדה באמצעות מתקן בזק

  (39)

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  לקוח המשרד, אדם נורמטיבי, איש עסקים בכיר, תושב ממרכז הארץ, נחקר בתחנת משטרת רחובות בעקבות תלונת גרושתו בגין חשדות לעבירות של הפרת צו הגנה, פגיעה בפרטיות והטרדה באמצעות מתקן בזק. חשדות אלו הוכחשו על ידי לקוח המשרד. משרדנו ליווה את הלקוח החל משלב החקירה הראשונה בתחנת המשטרה, במהלכה מסר גרסה אחידה, עקבית הן מבחינה עובדתית והן מבחינה משפטית לחשדות שהעלו כנגדו. בהמשך משרדנו החל באסיפת מלוא הנתונים והראיות להכנת בקשה לסגירת התיק דבר שהוביל בהמשך להחלטה בשלוחת תביעות רחובות על שינוי עילת הסגירה לחוסר אשמה.

  ליווי בחקירה במשטרה בחשד לעבירות שהגישה המתלוננת

  לקוח המשרד נמצא בעיצומו של הליך הגירושין מכוער שמנהלים הצדדים בו הוצא כנגדו צו הרחקה (משרדנו לא ייצג בצו ההרחקה). כעניין שבשגרה לא אחת, מוגשות תלונות על ידי מי מהצדדים, במקרה זה המתלוננת, על הפרות הצו שלא אחת הן יוזמות על מנת לזכות ביתרון משפטי בלתי הוגן בהליך הגירושין.

  כאמור המתלוננת הגישה כנגד לקוח המשרד תלונה על מספר הפרות צו ההרחקה שהוצא כנגדו ושלל תלונות בגין פגיעה בפרטיות והטרדות טלפוניות (עבירת הטרדה באמצעות מתקן בזק). טרם החקירה יצר קשר הלקוח עם משרדנו אשר הגיע הישר לחדר החקירות בתחנת רחובות על מנת לתת ייעוץ לפני החקירה וזאת בשל החשיבות העצומה של מסירת גרסה ראשונית, עקבית, סדורה תוך מתן דגש לפרשנויות משפטיות שיש לחשדות בגינן נחקר.

  סגירת התיק לאחר החקירה במשטרה

  בעקבות הייעוץ לפני החקירה שנתן משרדנו ללקוח המשרד, משטרת ישראל הגיעה לכלל מסקנה על אי העמדתו של לקוח המשרד לדין. יחד עם זאת, סגרה את התיק בעילת העדר ראיות מספיקות, דבר שלקוח המשרד לא יכל להשלים עימו וזאת בשל כך שעל פי גרסתו כלל לא התבצעה עבירה הן מבחינה עובדתית והן מבחינה משפטית ועל כן נדרש משרדנו להכנת בקשה לשינוי עילת סגירה.

  בקשה לשינוי עילת הסגירה

  משרדנו קיבל על עצמו את רצון הלקוח לפעול לשינוי עילת הסגירה בגין החשדות שהיו קיימות כנגדו. צוות המשרד, צילם את תיק החקירה, אסף את כלל הנתונים אשר תומכים בגרסת הלקוח.

  משרדנו טען, כי בנסיבות העניין כלל לא מדובר על הפרת צו הגנה (מספר אירועים) הן בשל כך שלא הפר את צו ההגנה גם על פי האיסורים שקבע כנגדו בית המשפט וכן בשל כך שמהראיות בתיק עולה כי המתלוננת יזמה את ההפרות שלכאורה נטענות על ידה לרבות סתירות מהותיות והתפתחות גרסאותיה במשטרה.

  כמו כן, בהקשר ליתר העבירות שיוחסו ללקוח המשרד, נטען, בין היתר, כי אין מדובר על הטרדות טלפוניות מהבחינה הפלילית, אלא על התקשרות לגיטימית למתלוננת בקשר לילדיו המשותפים וזאת נוכח ניכור הורי קשה שעוברים ילדיו.

  לאחר הגשת בקשה לסגירת תיק מפורטת מאת משרדנו ובצורה מאוד מהירה, למרבה השמחה, הודיעה שלוחת תביעות רחובות למשרדנו את ההודעה לה חיכה  המודיעה לו על סגירת התיק הפלילי כנגדו בעילת העדר אשמה פלילית, ובכך נוקה לחלוטין שמו הטוב.

  להלן העתק מהודעת על סגירת תיק הפלילי 

  הבנתם שאתם צריכים ייצוג משפטי איכותי? מוזמנים ליצור קשר עם משרדו של עו"ד אלון שליכטר ונשמח לתאם עמכם פגישה. משרד עו"ד פלילי אלון שליכטר, בעל ניסיון ומייצג חשודים ונאשמים במגוון עבירות בכל שלבי ההליך הפלילי, לרבות עבירות אלימות במשפחה, עבירות מין במשפחה, עבירות סמים ועוד.

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר מייעץ, מייצג ומלווה משפטית חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי. החל משלב החשדות וההכנה לחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשחרור, שימוע בטרם הגשת כתב אישום, ניהול המשפט הפלילי בתיק העיקרי בערכאות המשפטיות השונות.


  האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

  אודות המשרד

  המשרד מייצג באופן יום-יומי עשרות לקוחות בכל הארץ בדין הפלילי והתעבורה, דבר המקנה ניסיון מעשי מול מגוון גורמים. כל תיק שמגיע למשרד נבחן בצורה קפדנית ומדוקדקת, תוך סדר פעולות מיוחד שהוקם לאחר ניסיון רב, דבר המבטיח ייצוג מקצועי מבחינת קבלת כל החומר הרלוונטי, פסיקה רלוונטית למקרה הספציפי, איתור מומחים, בדיקת קווי הגנה אפשריים, הליכי שיקום ועוד.

   

   

  ממליצים עלינו