Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

עורך דין פלילי אלון שליכטר

מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון

ליעוץ ראשוני חייגו

054-6762373

משרד עו’’ד פלילי אלון שליכטר

השאירו כאן פרטים או התקשרו 054-6762373

  כתב אישום | ביטול כתב אישום | חזרה מכתב אישום

  (28)

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  כחלק מהטיפול בהליכי ההגנה במסגרת קבלת כתב האישום שנגדכם, המשרד מעתיק לעיונו את מלוא חומר החקירה, מנתח ובונה אסטרטגיה לכל תיק באופן אישי, תוך עדכון שוטף את הלקוח בנעשה. המשרד מייצג בתיקים קטנים ובתיקים רבי היקף במלוא תשומת הלב, תוך דקדוק מירבי בפרטים הקטנים, מנהל משא ומתן עם התביעה במקרים המתאימים על מנת להוביל לביטול או לתיקון משמעותי של כתב האישום.

  כמו כן, המשרד שומר על דיסקרטיות מירבית, תוך שמירה על חיסיון עו"ד-לקוח, כאשר רוב לקוחות המשרד הינם אנשים נורמטייבים אשר זוהי הסתבכותם הראשונה בפלילים. משרד עו"ד פלילי אלון שליכטר, מייצג בכתבי אישום במנעד רחב של עבירות, לרבות: עבירות סמים, עבירות אלימות, עבירות רכוש, עבירות מין, עבירות גניבה, עבירות הונאה ומרמה ועוד.

  קיבלתי כתב אישום והזמנה לבית משפט מה עכשיו?

  ככלל, הדיון הראשון נקרא "הקראה", ובשלב זה עליכם לתת מענה לכתב האישום – כלומר האם מודים או כופרים. שלב זה מאוד קריטי, שכן טרם המענה לכתב האישום, יש לשלוט בכל חומר החקירה על מנת שתוכלו לעלות טענות כנגד כתב האישום על מנת במקרים מסוימים אף להוביל לחזרה מכתב האישום וכך למעשה לביטולו.

  להלן, דוגמא הצלחת משרדנו בביטול כתב אישום בעבירת החזקת סמים מסוג אקסטזי:

  להלן, דוגמא הצלחת משרדנו בביטול כתב אישום בעבירת היזק לרכוש בבית המשפט השלום נצרת:

  להלן, דוגמא הצלחת משרדנו בביטול כתב אישום בעבירת היזק לרכוש בבית המשפט לנוער:

  מה עושים בדיון הראשון דיון הקראה?

  במידה ואין לכם טענות לביטולו של כתב האישום תצטרכו להודות בכתב האישום או לכפור.

  אם אתם מודים בכתב האישום – התיק יקבע לטיעונים לעונש.

  אם אתם כופרים בכתב האישום – התיק ייקבע להוכחות, בו יזומנו עדי התביעה ועדי ההגנה ולאחר מכן בית המשפט יכריע האם אתם מזוכים או אשמים ובמידה ובית המשפט מצא אתכם אשמים התיק ייקבע לטיעונים לעונש.

  למה נדרש ייצוג של עורך דין פלילי?

  כאמור, לשליטה המלאה בחומר החקירה, בטענות המשפטיות של כל מקרה ומקרה ובמסירות וההשקעה של עו"ד הפלילי שמייצג אתכם יש קשר ישיר לתוצאה של ההליך הפלילי שמתנהל כנגדכם. סוגיית המענה לכתב האישום, כלומר האם להודות או לכפור היא סוגייה שדורשת מקצועיות רבה.

  לפעמים, משרדנו נתקל בשאלה של לקוח – אבל הודתי בחקירה מה כבר אפשר לעשות??

  אכן הודאה בחקירה הינה מהותית מאוד לניהול התיק הפלילי, יחד עם זאת היא אינה עומדת לבדה, וגם אם למעשה הודתם בחקירה ישנם טענות משפטיות במקרים מסומים גם כלפי ההודאה עצמה, מחדלי חקירה של המשטרה, חיפוש לא חוקי ועוד. ולכן אין להרים ידיים לפני שהמערכה החלה.

  בנוסף, ישנם מגוון של תוצאות מלבד ביטולו של כתב האישום או זיכוי הנאשם. תוצאה מקלה הרבה יותר יכולה להגיע ממשא ומתן של עו"ד פלילי שמייצג אתכם לבין התביעה או הפרקליטות וזאת בזכות הבנה מעמיקה של ההליך, הראיות והטענות המשפטיות ואף להוביל לביטול ההרשעה וענישה מקלה מאוד, עיכוב הליכים המשפטיים, תיקון כתב האישום באופן מהותי כך שיאפשר סיום התיק הפלילי בענישה מקלה מאוד.

  להלן, דוגמא הצלחת משרדנו בביטול הרשעה בעבירת החזקת סכין:

  להלן, דוגמא הצלחת משרדנו בביטול הרשעה בעבירת גניבה ממעביד:

  נושאים קשורים לכתב אישום ומומלצים לקריאה:

  השימוע הפלילי: הודעה לחשוד לפי סעיף 60א לחוק סדר הדין הפלילי | שימוע פלילי

  הסדר מותנה: סגירת תיק בהסדר מותנה

  תיק משטרה: סגירת תיק פלילי מה עושים לאחר חקירה במשטרה?

  אם הוגש כנגדכם כתב אישום יש ליצור קשר עם משרדנו ומומלץ לא לוותר על ייצוג של עו"ד פלילי מטעמכם. גם אם לכאורה נראה לכם המקרה קל ערך ועוברת המחשבה "מה כבר אני אקבל" ועו"ד זה הוצאה כלכלית.

  פגישה עם משרדנו תוכל לעשות לכם סדר בסדרי העדיפויות ולקבל הבנה מקצועית ומלאה וביטחון כי משרדנו יילחם בחירוף נפש עבור חירותכם, שמכם הטוב פרנסתכם ומשפחתכם. למשרדנו ניסיון רב במגוון עבירות פליליות וזהו תחום עיסוקו המרכזי של המשרד. הפנייה אל משרדנו ללא התחייבות ומבטיחה שמירה על חסיון עו"ד – לקוח באופן מלא! ניתן ליצור קשר עם משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר בטלפון 054-6762373 או להשאיר הודעה באתר.

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר מייעץ, מייצג ומלווה משפטית חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי. החל משלב החשדות וההכנה לחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשחרור, שימוע בטרם הגשת כתב אישום, ניהול המשפט הפלילי בתיק העיקרי בערכאות המשפטיות השונות.


  האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

  אודות המשרד

  המשרד מייצג באופן יום-יומי עשרות לקוחות בכל הארץ בדין הפלילי והתעבורה, דבר המקנה ניסיון מעשי מול מגוון גורמים. כל תיק שמגיע למשרד נבחן בצורה קפדנית ומדוקדקת, תוך סדר פעולות מיוחד שהוקם לאחר ניסיון רב, דבר המבטיח ייצוג מקצועי מבחינת קבלת כל החומר הרלוונטי, פסיקה רלוונטית למקרה הספציפי, איתור מומחים, בדיקת קווי הגנה אפשריים, הליכי שיקום ועוד.

   

   

  ממליצים עלינו