עורך דין פלילי אלון שליכטר

מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון

ליעוץ ראשוני חייגו

054-6762373

משרד עו’’ד פלילי אלון שליכטר

השאירו כאן פרטים או התקשרו 054-6762373

  ייצוג נפגע עבירה על ידי המשרד – 21 שנות מאסר לנאשם שתקף ואנס נער בן 17

  (10)

  עו"ד אלון שליכטר, פרקליטו של נפגע העבירה:

  "גזר הדין של בית המשפט המחוזי מדבר בעד עצמו, לנוכח העבירות המזעזעות והחמורות שביצע הנאשם באכזריות בקורבן העבירה ללא רחמים. בית המשפט גזר על הנאשם 21 שנים מאסר בפועל, ואכן זה מבטא את החומרה היתרה בהם. יחד עם זאת, שום עונש לא ירפא את הצלקת שנותרה בקורבן העבירה ומשפחתו וכל מה שנותר זה לעודד אותו, לחבק אותו ולתמוך בו. נבקש להודות גם לפרקליטות מחוז תל אביב, על עבודה מקצועית ואנושית כלפי נפגע העבירה ומשפחתו.

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר מייעץ, מייצג ומלווה משפטית חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי. החל משלב החשדות וההכנה לחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשחרור, שימוע בטרם הגשת כתב אישום, ניהול המשפט הפלילי בתיק העיקרי בערכאות המשפטיות השונות.


  האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

  אודות המשרד

  המשרד מייצג באופן יום-יומי עשרות לקוחות בכל הארץ בדין הפלילי והתעבורה, דבר המקנה ניסיון מעשי מול מגוון גורמים. כל תיק שמגיע למשרד נבחן בצורה קפדנית ומדוקדקת, תוך סדר פעולות מיוחד שהוקם לאחר ניסיון רב, דבר המבטיח ייצוג מקצועי מבחינת קבלת כל החומר הרלוונטי, פסיקה רלוונטית למקרה הספציפי, איתור מומחים, בדיקת קווי הגנה אפשריים, הליכי שיקום ועוד.

   

   

  ממליצים עלינו