עורך דין פלילי אלון שליכטר

מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון

ליעוץ ראשוני חייגו

054-6762373

משרד עו’’ד פלילי אלון שליכטר

השאירו כאן פרטים או התקשרו 054-6762373

  זיכוי מעבירת הונאה ועדת משמעת אוניברסיטת תל-אביב

  (12)

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  זיכוי מעבירת הונאה בפרשית 'מבחן הבית' באוניברסיטת תל-אביב. לקוחת המשרד, סטודנטית באוניברסיטת תל אביב, קיבלה זימון לועדת משמעת באוניברסיטת תל-אביב בגין עבירה חמורה של הונאה במבחן בית, בו נטען כי העתיקה מילה במילה טקסטים מתוך חומר לימודי אל המבחן, דבר שהיה אסור על פי הוראות הבחינה. מדובר בפרשייה בה הועמדו לדין לקוחת המשרד וסטודנטים רבים לועדת המשמעת באוניברסיטת תל-אביב מאחר והמדובר בפגיעה גבוהה בטוהר הבחינות במיוחד לאור כך שניתנה לסטודנטים את האפשרות בשל משבר הקורונה לבצע מבחן בבית ללא משגיח.

  הרשעה בעבירת הונאה בועדת משמעת באוניברסיטת תל-אביב, נחשבת לחמורה מאוד ובצידה הרחקה מהאוניברסיטה לשני סמסטרים כעונש מינימום על פי תקנון המשמעת – מכאן החשיבות גם לייצוג מקצועי על ידי עו"ד בועדת משמעת.

  הסטודנטית הגיעה אל משרדנו, וגוללה את הסיפור הטראגי בו נטען כי המדובר במבחן עם חומר סגור ונטען כי העתיקה מילה במילה מתוך מצגות הקורס וחומר לימודי, דבר שנאסר במפורש. כמו כן, מדובר בפרשייה רחבה בה סטודנטים רבים קיבלו כתב קובלנה על בעבירת משמעת על הונאה במבחן הבית, שכן מדוברת במתוכנת מבחן חדשה לגמרי וזאת בשל כך שהוא התקיים בבתים לאור מגפת הקורונה והסטודנטים למעשה היו ללא השגחה.

  משרדו של עו"ד אלון שליכטר, אסף את שלל הראיות הרלוונטיות לנושא לרבות טיעונים משפטיים כבדי משקל והכנת התיק לייצוג בפני ועדת המשמעת באוניברסיטת תל-אביב, לשמחתה של הסטודנטית, ועדת משמעת של אוניברסיטת תל-אביב בצעד אמיץ קיבלה את הטיעונים המשפטיים והעובדתיים שהעלנו, וזיכתה את הסטודנטית מעבירת משמעת של הונאה והרשיעה אותה בעבירה של הפרת הוראות בחינה בלבד ועל כן לא הורחקה ואף לו ליום אחד מהאוניברסיטה.

  בנוסף, במקרה זה הטיעונים של משרדנו למעשה הוביל לזיכוי רוחבי של סטודנטים רבים, אף שלא היו מיוצגים על ידי המשרד, דבר אשר אף מקבל משנה תוקף לחשיבות של הכנה נכונה לועדת משמעת במסגרת הטיעונים המשפטיים.

  להלן תמצית החלטת הממונה על המשמעת באוניברסיטת תל אביב מיום 04.06.2020:

  הצלחות משרדנו בייצוג בוועדת משמעת 

  (חלק מהתיקים, ניתן לראות את פרטי המקרה וההחלטות בעמוד הפייסבוק של המשרד)

  המלצות בגוגל מלקוחות המשרד בייצוג בועדות משמעת על ידי משרדנו

  הבנתם שאתם צריכים ייצוג משפטי איכותי בועדת המשמעת? מוזמנים ליצור קשר עם משרדו של עו"ד אלון שליכטר ונשמח לתאם עמכם פגישה!

  ראיון עם עו"ד אלון שליכטר בערוץ 13 בתוכנית 'פרקליטים עד הבית' בנושא ועדות משמעת של סטודנטים, מוזמנים לצפות >>>

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר מייעץ, מייצג ומלווה משפטית חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי. החל משלב החשדות וההכנה לחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשחרור, שימוע בטרם הגשת כתב אישום, ניהול המשפט הפלילי בתיק העיקרי בערכאות המשפטיות השונות.


  האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

  אודות המשרד

  המשרד מייצג באופן יום-יומי עשרות לקוחות בכל הארץ בדין הפלילי והתעבורה, דבר המקנה ניסיון מעשי מול מגוון גורמים. כל תיק שמגיע למשרד נבחן בצורה קפדנית ומדוקדקת, תוך סדר פעולות מיוחד שהוקם לאחר ניסיון רב, דבר המבטיח ייצוג מקצועי מבחינת קבלת כל החומר הרלוונטי, פסיקה רלוונטית למקרה הספציפי, איתור מומחים, בדיקת קווי הגנה אפשריים, הליכי שיקום ועוד.

   

   

  ממליצים עלינו