עורך דין פלילי אלון שליכטר

מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון

ליעוץ ראשוני חייגו

054-6762373

משרד עו’’ד פלילי אלון שליכטר

השאירו כאן פרטים או התקשרו 054-6762373

  ועדת משמעת אוניברסיטת בן גוריון זיכוי שני סטודנטים בעבירת העתקה במבחן מקוון

  (8)

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

   

  משרדנו ייצג שני סטודנטים בועדת משמעת באוניברסיטת בן גוריון, בחשד לעבירת הונאה בבחינת שהתקיימה באופן מקוון באמצעות השגחה ב"זום" בשל תקופת הקורונה, במסגרת הקובלנה נטען כי הם שניהם נבחנו מאותה כתובת IP, תשובותיהם לשאלות היו זהות, ומעברי העמוד נעשו באותו זמן ובכך ביצעו מעשה הונאה במבחן. הסטודנטים זוכו >>

  משרדנו ייצג שני סטודנטים אשר הוגש כנגדם קובלנה משמעתית בגין חשד בהעתקה במבחן מקוון, המתבטאת בכך ששניהם נבחנו מאותה כתובת IP, תשובותיהם לשאלות היו זהות, ומעברי העמוד נעשו באותו זמן. הסטודנטים כמובן הכחישו כי העתיקו ו/או נעזרו ו/או סייעו אחד לשני במהלך הבחינה. משרדנו אסף את כלל הראיות, לרבות הסרטונים המתעדים את הסטודנטים בזמן הבחינה ודוחות הבחינה וטען במסגרת ועדת המשמעת, כי על פי נסיבותיהם של מכלול הראיות ולאור ההסברים החלופיים שהוצגו במהלך הדיון המשמעתי וכי אין ראיה ישירה המעידה על ההעתקה למעט טענת הסבירות יש לזכות את הסטודנטים בדין.

  ועדת המשמעת באוניברסיטת בן גוריון בהרכב של שלושה שופטים קיבל את טענות המשרד והורה על זיכוי הסטודנטים, כך שהלכה למעשה התיק כנגדם נסגר וקיבלו ציון על הבחינה נוקה שמם הטוב והם ממשיכים בחייהם האקדמאיים. יובהר ועדת המשמעת באוניברסיטת בן גוריון נוקטות ביד קשה במקרים דומים ועותרות לעונשים של פסילת המבחן, פסילת הקורס והרחקה מהלימודים.

  להלן, תמצית החלטת ועדת המשמעת אוניברסיטת בן גוריון

  הצלחות משרדנו בייצוג בוועדת משמעת לאחרונה

  (חלק מהתיקים, ניתן לראות את פרטי המקרה וההחלטות בעמוד הפייסבוק של המשרד)

  המלצות בגוגל מלקוחות המשרד בייצוג בועדות משמעת על ידי משרדנו

  הבנתם שאתם צריכים ייצוג משפטי איכותי בועדת המשמעת? מוזמנים ליצור קשר עם משרדו של עו"ד אלון שליכטר ונשמח לתאם עמכם פגישה!

  ראיון עם עו"ד אלון שליכטר בערוץ 13 בתוכנית 'פרקליטים עד הבית' בנושא ועדות משמעת של סטודנטים, מוזמנים לצפות >>>

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

   

  משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר מייעץ, מייצג ומלווה משפטית חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי. החל משלב החשדות וההכנה לחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשחרור, שימוע בטרם הגשת כתב אישום, ניהול המשפט הפלילי בתיק העיקרי בערכאות המשפטיות השונות.


  האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

  אודות המשרד

  המשרד מייצג באופן יום-יומי עשרות לקוחות בכל הארץ בדין הפלילי והתעבורה, דבר המקנה ניסיון מעשי מול מגוון גורמים. כל תיק שמגיע למשרד נבחן בצורה קפדנית ומדוקדקת, תוך סדר פעולות מיוחד שהוקם לאחר ניסיון רב, דבר המבטיח ייצוג מקצועי מבחינת קבלת כל החומר הרלוונטי, פסיקה רלוונטית למקרה הספציפי, איתור מומחים, בדיקת קווי הגנה אפשריים, הליכי שיקום ועוד.

   

   

  ממליצים עלינו