עורך דין פלילי אלון שליכטר

מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון

ליעוץ ראשוני חייגו

054-6762373

משרד עו’’ד פלילי אלון שליכטר

השאירו כאן פרטים או התקשרו 054-6762373

  החזרת פיקדון מבית משפט

  (176)

  לייעוץ מיידי
  חייגו 054-6762373

  שוחררתם בערבות שכללה הפקדת כספים בבית המשפט? איך אני זכאי לקבל את הכסף בחזרה? עו"ד פלילי אלון שליכטר מסביר >>>

  אחת מהאפשרויות של בית המשפט להבטיח כי חשוד ששוחרר יעמוד בתנאים הינו הפקדת ערבון כספי, אשר מופקד בקופת בית המשפט.

  כאשר הסתיימו התנאים המגבילים ו/או תיק החקירה נסגר, ישנה אפשרות להגיש לבית המשפט אשר הורה על התנאים להחזרת כספי הערובה, ידוע גם כ"בקשה להחזרת פיקדון".

  איך פועלים?

  ראשית, יש להגיש בקשה מסודרת במזכירות בית המשפט בצירוף מס' התיק, שמות הצדדים, לרבות תעודת זהות ובמסגרת הבקשה לפרט מדוע מתבקש החזרת הפיקדון, כמו כן מקובל לצרף תצלום שיק מבוטל / אישור על ניהול חשבון הבנק ופרוטוקול הדיון בו הוחלט על הפיקדון הכספי.

  בדר"כ, עדיף להגיש את הבקשה יחד עם תגובת המשטרה בטרם הגשת הבקשה, ובית המשפט יתן החלטה בהתאם לבקשה ולתגובת הצדדים ואף ייקבע דיון במקרה הצורך.

  להלן, דוגמה לבקשה להחזרת פיקדון:

  יש לכם כסף תקוע בבית המשפט, ניתן להסתייע בשירותי משרד עו"ד פלילי אלון שליכטר על מנת להחזיר את הכספים שהופקדו בבית המשפט

  לייעוץ מיידי
  חייגו 054-6762373


  האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

  אודות המשרד

  המשרד מייצג באופן יום-יומי עשרות לקוחות בכל הארץ בדין הפלילי והתעבורה, דבר המקנה ניסיון מעשי מול מגוון גורמים. כל תיק שמגיע למשרד נבחן בצורה קפדנית ומדוקדקת, תוך סדר פעולות מיוחד שהוקם לאחר ניסיון רב, דבר המבטיח ייצוג מקצועי מבחינת קבלת כל החומר הרלוונטי, פסיקה רלוונטית למקרה הספציפי, איתור מומחים, בדיקת קווי הגנה אפשריים, הליכי שיקום ועוד.

   

   

  ממליצים עלינו