עורך דין פלילי אלון שליכטר

מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון

ליעוץ ראשוני חייגו

054-6762373

משרד עו’’ד פלילי אלון שליכטר

השאירו כאן פרטים או התקשרו 054-6762373

  גניזת תלונה משמעתית בחשד חמור של הונאה בבחינה ועדת משמעת המכללה למנהל

  (1)

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  משרדנו ייצג סטודנטית בפני רשויות המשמעת של המכללה למנהל, בחשד לעבירת הונאה בבחינה. על פי הקובלנה שהוגשה לוועדת המשמעת, הסטודנטית הגישה עבודה הדומה באופן מעורר חשד לעבודה של תלמיד אחר. משרדנו אשר ליווה וייצג את הסטודנטית הציג טיעונים וראיות להעדר מערבותה בעניין, התביעה בהגינותה הרבה ובהחלטה יוצאת דופן השתכנעה מהטיעונים ואמיתות גרסתה של הסטודנטית וגנזה לחלוטין את התלונה כנגדה.

  להלן הודעת הגניזה (מצונזרת בשל צנעת הפרט) מאת התביעה במכללה למנהל

  יובהר כי סטודנטים העומדים לדין משמעתי במכללה למנהל, כדבר שבשגרה אף לסטודנטים שזוהי הפעם הראשונה רואים בחומרה רבה מקרים של פגיעה בטוהר הבחינות ובמקרים עומדים בפני סיכון לפסילת הקורס, פסילת הבחינה והרחקה מהמכללה.

  הצלחות משרדנו בייצוג בוועדת משמעת לאחרונה

  (חלק מהתיקים, ניתן לראות את פרטי המקרה וההחלטות בעמוד הפייסבוק של המשרד)

  המלצות בגוגל מלקוחות המשרד בייצוג בועדות משמעת על ידי משרדנו

  הבנתם שאתם צריכים ייצוג משפטי איכותי בועדת המשמעת? מוזמנים ליצור קשר עם משרדו של עו"ד אלון שליכטר ונשמח לתאם עמכם פגישה!

  ראיון עם עו"ד אלון שליכטר בערוץ 13 בתוכנית 'פרקליטים עד הבית' בנושא ועדות משמעת של סטודנטים, מוזמנים לצפות >>>

   

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר מייעץ, מייצג ומלווה משפטית חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי. החל משלב החשדות וההכנה לחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשחרור, שימוע בטרם הגשת כתב אישום, ניהול המשפט הפלילי בתיק העיקרי בערכאות המשפטיות השונות.


  האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

  אודות המשרד

  המשרד מייצג באופן יום-יומי עשרות לקוחות בכל הארץ בדין הפלילי והתעבורה, דבר המקנה ניסיון מעשי מול מגוון גורמים. כל תיק שמגיע למשרד נבחן בצורה קפדנית ומדוקדקת, תוך סדר פעולות מיוחד שהוקם לאחר ניסיון רב, דבר המבטיח ייצוג מקצועי מבחינת קבלת כל החומר הרלוונטי, פסיקה רלוונטית למקרה הספציפי, איתור מומחים, בדיקת קווי הגנה אפשריים, הליכי שיקום ועוד.

   

   

  ממליצים עלינו