עורך דין פלילי אלון שליכטר

מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון

ליעוץ ראשוני חייגו

054-6762373

משרד עו’’ד פלילי אלון שליכטר

השאירו כאן פרטים או התקשרו 054-6762373

  ביטול רישיון נשק | החזרת רישיון נשק לאחר חקירה

  (63)

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  ביטול רישיון נשק – בעקבות מעורבות אלימות ואיומים

  לקוח המשרד, ר' תושב דרום הארץ, אדם נורמטיבי בעל עסק עצמאי מחזיק את רישיון הנשק מתוקף התבחין 'מגורים יישוב הזכאי'. בחודש מרץ 2021 נפתח תיק חקירה פלילית כנגדו בשל אירוע בו נחשד באיומים יחד עם אחרים.

  הודעה על ביטול רישיון נשק פרטי – מידע מתחום הסמים

  כאמור כנגד לקוח המשרד נפתח תיק על עבירת האיומים ובמקביל קיבל הודעה על ביטול רישיון הנשק. כלומר יש לו 45 יום להגיש ערר. מדובר במשימה מורכבת מאוד, שכן על מנת להגדיל את הסיכוי באופן משמעותי לקבלת הערר יש לסגור את תיק החקירה והעדיפות היא בעילת 'העדר אשמה'. כזכור, התיק הועבר ליחידה על הסדרים מותנים, בהליך בזק, פעל המשרד מול היחידה להסדרים מותנים לסגירת תיק החקירה בהעדר אשמה ולאור הטיעונים שנפרסו על ידי משרדנו, היחידה להסדרים מותנים קיבלה את טענות המשרד והורתה על סגירת התיק 'בהעדר אשמה'!

  לאור הצלחת סגירת תיק החקירה הפלילי שהוביל למעשה לביטול רישיון הנשק הפרטי של לקוח המשרד, פנה משרדנו בבקשה מנומקת בערר לממונה על כלי הירייה וזאת על מנת לשכנע להחזיר את רישיון הנשק הפרטי.

  להלן חלק מהבקשה שהוגשה על ידי משרדנו:

  החלטת הממונה על כלי הירייה – השבת רישיון הנשק הארגוני

  ביום 26.05.2021, החליט הממונה על כלי הירייה להיענות לנימוקים שנפרסו בערר שהוגש על ידי משרדו של עו"ד אלון שליכטר, וכי משטרת ישראל הסירה את התנגדותה וכי הלקוח יכול לקבל בחזרה את רישיון הנשק הפרטי שלו.

  להלן העתק מהחלטת הממונה על כלי הירייה במענה לערר:

  הבנתם שאתם צריכים ייצוג משפטי איכותי? מוזמנים ליצור קשר עם משרדו של עו"ד אלון שליכטר ונשמח לתאם עמכם פגישה. משרד עו"ד פלילי אלון שליכטר, בעל ניסיון ומייצג פונים בערר לממונה על כלי הירייה ובעתירות מנהליות לבית המשפט בעניין ביטול רישיון נשק פרטי וארגוני. כמו כן, המשרד מעביר הרצאות מקצועיות בחברות אבטחה ובמוסדות בנושאים של נוהל שימוש בנשק והוראות פתיחה באש ולשון החוק והפסיקה באשר לנושאים כגון: הגנה עצמית, חריגה מהסביר, צורך והגנת בית מגורים. ניתן ללמוד עוד בהרחבה על נושא ביטול כלי ירייה וטפסים רלוונטיים במאמר המשרד החזרת רישיון נשק | עורך דין רישיון נשק | רישיון כלי ירי

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר מייעץ, מייצג ומלווה משפטית חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי. החל משלב החשדות וההכנה לחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשחרור, שימוע בטרם הגשת כתב אישום, ניהול המשפט הפלילי בתיק העיקרי בערכאות המשפטיות השונות.


  האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

  אודות המשרד

  המשרד מייצג באופן יום-יומי עשרות לקוחות בכל הארץ בדין הפלילי והתעבורה, דבר המקנה ניסיון מעשי מול מגוון גורמים. כל תיק שמגיע למשרד נבחן בצורה קפדנית ומדוקדקת, תוך סדר פעולות מיוחד שהוקם לאחר ניסיון רב, דבר המבטיח ייצוג מקצועי מבחינת קבלת כל החומר הרלוונטי, פסיקה רלוונטית למקרה הספציפי, איתור מומחים, בדיקת קווי הגנה אפשריים, הליכי שיקום ועוד.

   

   

  ממליצים עלינו