עורך דין פלילי אלון שליכטר

מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון

ליעוץ ראשוני חייגו

054-6762373

משרד עו’’ד פלילי אלון שליכטר

השאירו כאן פרטים או התקשרו 054-6762373

  אושרית

  (1)

  אושרית קורן · עובד/ת ב-מובטלת גאה 🙂

  רציתי להמליץ בחום על עורך הדין אלון שליכטר, הייתה לי בעייה מאוד חמורה והסיכוי שאצא מימנה הייתה מאוד נמוכה, אך בעזרתו ומקצועיותו היחודית של עורך הדין אלון שליכטר, קיבלתי את שרציתי ע"י ערעור לבית משפט המחוזי בנצרת, הצליח עורך הדין אלון שליכטר ע"י כל כישוריו הרבים בתחום הפלילי, לקבל את כל אשר חפצתי, עורך דין אלון שליכטר פשוט הציל את חיי, מכיוון שמדובר במשהו אישי לא אוכל לפרט, אך מדובר במשהו שהוא ממש קריטי עבורי וזאת הייתה עבורי בעייה קשה מאוד שעורך הדין אלון שליכטר הוציא אותי מימנה, ואני מודה לו מאוד על כך וממליצה מאוד לכולם, לכל מי שיש בעייה פלילית.

  לאלון יש את המומחיות, את הרצינות להתייחס לתיק בכל הכוח בכל הרצון ובכל הכוח להתמודד מול בית המשפט הנכבד בכדי להביא לתוצאות הטובות ביותר. לא האמנתי לתוצאה שציפיתי לה כל כך. אני שמחה שהגעתי אל אלון שליכטר ואני מודה לך מקרב לב, לא אשכח זאת כל חיי, תודה רבה רבה. דרך אגב היה לי עורך דין אחר בבית משפט קמא, השלום שלא הצליח להביא אותי לתוצאות כפי שחפצתי וייתרה מיכך התוצאות היו כבדות ומרחיקות לכת, ועורך הדין אלון שליכטר הצליח להפוך את החלטת כבוד בית המשפט השלום, בגאווה גדולה. אלף תודות. בהצלחה לכולם.

  אודות המשרד

  המשרד מייצג באופן יום-יומי עשרות לקוחות בכל הארץ בדין הפלילי והתעבורה, דבר המקנה ניסיון מעשי מול מגוון גורמים. כל תיק שמגיע למשרד נבחן בצורה קפדנית ומדוקדקת, תוך סדר פעולות מיוחד שהוקם לאחר ניסיון רב, דבר המבטיח ייצוג מקצועי מבחינת קבלת כל החומר הרלוונטי, פסיקה רלוונטית למקרה הספציפי, איתור מומחים, בדיקת קווי הגנה אפשריים, הליכי שיקום ועוד.

   

   

  ממליצים עלינו

   

  חן יהושוע
  חן יהושוע
  07:32 16 Jan 22
  עו"ד אלון שליכטר סייע לנו בועדת משמעת והשיג עבורנו את התוצאה הטובה ביותר שלה שאפנו להגיע. הוא היה קשוב לאורך כל התהליך, לקח ברצינות את התיק, הקשיב והיה זמין עברונו.מודות על ההשקעה והרצון האמיתי לסייע ככל שניתן.
  זרינה פלכטר
  זרינה פלכטר
  16:49 27 Dec 21
  עו"ד אלון שליכטר הוא קשוב, מכיל, יסודי ומקצועי ביותר. סייע לנו במצב של ועדת משמעת והשיג עבורנו תוצאה מדהימה. מודות מקרב לב על השירות המדהים, ההשקעה והשאיפה לצדק שאכן התממש.
  אביטל קוז'ין
  אביטל קוז'ין
  10:00 01 Dec 21
  אלון עו"ד מקצועי, מקצוען ואיכותי מאוד!הוא היה שם כל אימת שהיינו צריכים אותו. ענה לכל שאלה, עודד וחיזק. אלוף!
  לקריאת כל הביקורות
  js_loader