עורך דין פלילי אלון שליכטר

מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון

ליעוץ ראשוני חייגו

054-6762373

משרד עו’’ד פלילי אלון שליכטר

השאירו כאן פרטים או התקשרו 054-6762373

  שינוי עילת סגירה להעדר אשמה עבירת איומים כנגד בת זוג

  (14)

   

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  לקוח המשרד, אדם נורמטיבי, תושב ממרכז הארץ, נחקר בתחנת משטרת רחובות בעקבות חשד לביצוע עבירת איומים כלפי אישתו. חשדות אלו הוכחשו מכל וכל על ידי לקוח המשרד.בהמשך משרדנו החל באסיפת תיק החקירה נסגר בעילת העדר ראיות דבר שהוביל לרישום משטרתי ועל כן משרדנו פעל לשינוי עילת הסגירה להעדר אשמה.

   

  חקירה במשטרה – אלימות במשפחה 

   

  תקופת הסגרים והבידודים הובילה לסיר לחץ בתא המשפחתי, דבר שלמרבה הצער הגיע לטונים גבוהים במשפחות רבות, דבר שהוביל במקרה שטופל על ידי משרדי לחקירה משטרתית ומכאן משטרת ישראל לקחה את המנדט על הוויכוח בין בני הזוג בעל כורחם.
  לקוח המשרד, אדם נורמטיבי, נעדר כל עבר פלילי, נלקח לתחנת המשטרה בו נלקחו ממנו טביעות אצבע, צולם ותועד כאחרון העבריינים תוך שמודיעים לו כי הוא חשוד שאיים על אישתו, טענות שכמובן הכחיש מכל וכל.
  מיד לאחר החקירה לקוח המשרד שוחרר, בתנאים של הרחקה מאישתו, מאחר שלא היה לאן ללכת נאלץ לישון לילה ברכבו, כאשר אישתו פנתה לתחנה וביקשה לבטל את ההרחקה בטענה שלא היה שום איומים והיא לא מבינה למה מרחיקים את בעלה, החליטה היחידה החוקרת לקבוע תנאים חדשים – ההרחקה תבוטל, כלומר הוא יכול לחזור לביתו עם אישתו והילדים אבל יש איסור יצירת קשר, כלומר אסור להם לדבר אחד עם השנייה. עד היום אף אחד לא הבין את התכלית של התנאים האלו.
  באופן לא מפתיע, תיק החקירה נסגר כנגד לקוח המשרד, אבל בעילה של חוסר ראיות, עילה אשר משאירה רישום משטרתי.

  בקשה לשינוי עילת סגירה

   

  משרדנו נכנס לתמונה, ביקש לקבל את מלוא חומר הראיות, על מנת להגיש בקשה לשינוי עילת סגירה מהעדר ראיות להעדר אשמה. משרדנו שקד על חומר הראיות, אותם ניתח באופן מעמיק, הן מבחינה עובדתית והן מבחינה משפטית, לרבות העובדה כי האמירות שנאמרו אינן מהוות עבירת איומים וממילא חסרות את היסוד הנפשי לביצוען.
  לאחר המתנה ארוכה, החליטה משטרת רחובות על קבלת הבקשה לשינוי עילת סגירה להעדר אשמה, כך ששמו של לקוח המשרד נוקה מכל רבב!
  לקריאה על עילות הסגירה וכיצד ניתן לסגור תיק פלילי וכיצד ניתן לשנות עילת סגירה יש להיכנס למאמר המשרד בנושא כאן

  להלן העתק מהודעת על סגירת תיק הפלילי

   

   

   

  הבנתם שאתם צריכים ייצוג משפטי איכותי? מוזמנים ליצור קשר עם משרדו של עו"ד אלון שליכטר ונשמח לתאם עמכם פגישה. משרד עו"ד פלילי אלון שליכטר, בעל ניסיון ומייצג חשודים ונאשמים במגוון עבירות בכל שלבי ההליך הפלילי, לרבות עבירות אלימות במשפחה, עבירות מין במשפחה, עבירות סמים ועוד.

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר מייעץ, מייצג ומלווה משפטית חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי. החל משלב החשדות וההכנה לחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשחרור, שימוע בטרם הגשת כתב אישום, ניהול המשפט הפלילי בתיק העיקרי בערכאות המשפטיות השונות.


  האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

  אודות המשרד

  המשרד מייצג באופן יום-יומי עשרות לקוחות בכל הארץ בדין הפלילי והתעבורה, דבר המקנה ניסיון מעשי מול מגוון גורמים. כל תיק שמגיע למשרד נבחן בצורה קפדנית ומדוקדקת, תוך סדר פעולות מיוחד שהוקם לאחר ניסיון רב, דבר המבטיח ייצוג מקצועי מבחינת קבלת כל החומר הרלוונטי, פסיקה רלוונטית למקרה הספציפי, איתור מומחים, בדיקת קווי הגנה אפשריים, הליכי שיקום ועוד.

   

   

  ממליצים עלינו