עורך דין פלילי אלון שליכטר

מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון

ליעוץ ראשוני חייגו

054-6762373

משרד עו’’ד פלילי אלון שליכטר

השאירו כאן פרטים או התקשרו 054-6762373

  עורך דין ועדת משמעת – להגנה אפקטיבית באמת

  ()

  לימודים אקדמיים הם תקופה מרתקת, מעצימה – אבל גם תובענית. כשלצורך להצטיין בלימודים לצד מטלות החיים האחרות נוסף זימון לוועדת משמעת, התוצאה תהיה באופן טבעי לחץ רב. כשמגיעים עם עורך דין ועדת משמעת היא כבר חוויה הרבה פחות מאיימת, ובנוסף איש מקצוע מיומן יודע לאתר את דרך הפעולה המיטבית למזעור העונש ואפילו למנוע בכלל ענישה. עו"ד אלון שליכטר מייצג סטודנטים וסטודנטיות על בסיס הניסיון שרכש וגם מתוך מחויבות אמיתית להגן עליהם מפני שרירות לב ונוקשות יתר.

  למה רק עם עורך דין ועדת משמעת לא מטילה עונש כבד?

  * שינוי מאזן הכוחות – גם אוניברסיטאות קשובות לצרכי הסטודנטים ואשר מקפידות על הליך הוגן נהנות מיתרון מובנה על פני כל סטודנט או סטודנטית. תמיד ישנו הבדל בין מוסד לבין אדם בודד, ובפרט עלולה ועדת משמעת להתנהל בנוקשות. כניסת עורך דין לתמונה משנה את מאזן הכוחות לטובת הסטודנטים.

  * מיצוי הזכויות של הסטודנט – תקנון האוניברסיטה כולל כמובן גם זכויות הנתונות לכל סטודנט, וחשוב למצות אותן באופן מושכל. כך למשל ניתן לפנות לגוף הרלוונטי במוסד האקדמי עוד לפני כינוסה של ועדת המשמעת בבקשה לגנוז את התלונה. פנייה כזו חייבת להיעשות בחוכמה, על-מנת לא לגרום להחמרת המצב.

  * העלאת טיעונים רלוונטיים באופן משכנע – המומחיות של עורך דין בכל הנוגע להצגת טיעונים מתאימים באופן מבוסס וגם משכנע רלוונטית גם להליכי משמעת, וגם כשמי שדן במקרה אינם שופטים אלא נציגי האוניברסיטה או המכללה.

  לא לזלזל בוועדת משמעת!

  כאמור, בלי עורך דין ועדת משמעת עלולה להסתיים בנזק של ממש. ועדות אלה מוסמכות להרחיק סטודנטים מלימודים לפרק זמן קצוב וגם לצמיתות, להטיל קנסות כספיים ואף להוביל לפתיחת הליך פלילי כנגד הסטודנט או הסטודנטית. עו"ד אלון שליכטר לומד לעומק את פרטי המקרה, את התקנון של המוסד האקדמי, את האישומים וגם את הראיות לאותן האשמות – ואז מגבש אסטרטגיה שתספק את ההגנה הטובה ביותר האפשרית. השילוב בין הידע רחב ההיקף של עו"ד שליכטר לבין תשומת הלב המלאה לכל פרט ופרט מבטיח ייצוג מיטבי – ומועיל.

  אודות המשרד

  המשרד מייצג באופן יום-יומי עשרות לקוחות בכל הארץ בדין הפלילי והתעבורה, דבר המקנה ניסיון מעשי מול מגוון גורמים. כל תיק שמגיע למשרד נבחן בצורה קפדנית ומדוקדקת, תוך סדר פעולות מיוחד שהוקם לאחר ניסיון רב, דבר המבטיח ייצוג מקצועי מבחינת קבלת כל החומר הרלוונטי, פסיקה רלוונטית למקרה הספציפי, איתור מומחים, בדיקת קווי הגנה אפשריים, הליכי שיקום ועוד.

   

   

  ממליצים עלינו