עורך דין פלילי אלון שליכטר

מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון

ליעוץ ראשוני חייגו

054-6762373

משרד עו’’ד אלון שליכטר

השאירו כאן פרטים או התקשרו 054-6762373

  עורך דין מעצרים

  ()

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  מעצר פלילי הוא לא עניין של מה בכך בהינתן שעל הכף מונחת חירותו של אדם במהלך ההליך הפלילי נגדו וכפועל יוצא הימנו. מעוניינים לקבל את שירותיו של עורך דין מעצרים? מוזמנים לפנות בהקדם אל משרד עו"ד אלון שליכטר.

  עורך דין מעצרים – אלון שליכטר, עורך דין פלילי 

  משרד עו"ד אלון שליכטר מייצג באופן קבוע חשודים ונאשמים בפלילים בהליכי מעצר ימים ומעצר עד תום ההליכים ומקפיד על זמינות לאורך כל שעות היממה, אמינות ודיסקרטיות מלאה. למשרד ניסיון רב בהליכי מעצר ושחרור עצורים במגוון עבירות והצלחות רבות במקרים מורכבים.

  דוגמאות בולטות להחלטות שחרור ממעצר על יד משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר

  שחרור ממעצר בעבירת סחר בסמים

  שחרור ממעצר לא חוקי בעבירת תקיפת בת זוג שגרמה לחבלות

  שחרור לחלונות התאווררת באיזוק אלקטרוני בעבירת סחר בנשק בבית המשפט העליון 

  עורך דין מעצרים: שחרור ממעצר – יתרון בהליך הפלילי

  מצב בו אדם נעצר הוא איננו פשוט כלל. חוק סדר הדין הפלילי (סמכויות אכיפה – מעצרים) קובע את 3 נסיבות למעצרו של אדם:

  1. מעצר ימים – הרציונל במעצר זה טמון בשאיפה להשלים את חקירת העצור, להימנע משיבוש הליכי החקירה ולאפשר למשטרה לגבש את תיק החקירה על כל הראיות והעדויות הצריכות לעניין מבלי שהחשוד ינסה להימלט, שעה שמתקיים יסוד סביר לחשד שינסה לעשות כן. בנסיבות בהן מתקיים יסוד סביר לחשד שהחשוד מהווה סכנה לאדם או לציבור או כאשר מתעורר הצורך להפעיל עליו פעולות חקירה מיוחדות הדורשות את מעצרו.
  2. מעצר עד להחלטה אחרת – מצב בו אדם נותר עצור עד שתתקבל החלטה שיפוטית המורה על שחרורו.
  3. מעצר עד תום ההליכים – כאשר ישנו יסוד סביר לחשד שהנאשם ינסה להימלט מלתת את דינו או יפעל לשיבוש הליכי משפטו, כאשר הוא מהווה סכנה לאדם ו/או לציבור ו/או או כאשר קיימת בעניינו חזקת מסוכנות – כלומר הוא נאשם באחת מהעבירות המנויות בחוק (עבירות שדינן מוות או מאסר עולם, עבירות סמים, עבירות ביטחון ועוד) ולא נמצאה חלופה למעצרו – יישאר הנאשם נתון במעצר עד ההכרעה וגזר דינו. עורך דין מעצרים מנוסה יוכל לתקוף את ההחלטה לעצור נאשם עד תום ההליכים באמצעות הגשת ערר או בקשה לעיון חוזר.

  אדם הנתון במעצר עומד במרכזו של הליך פלילי וחירותו מוגבלת, הגם שככל שיורשע היא תישלל ממנו. למעצר ישנן השפעות ישירות ורוחביות על התפתחות ההליך הפלילי והכרעתו, והוא עלול לתרום אף להחמרת גזר הדין, לצד השפעה קשה על מצבו הנפשי ועל חייו האישיים של העצור ושל בני משפחתו. משכך, חשוב מאוד לפנות לעורך דין פלילי כבר בשלבי החקירה המקדימים, למניעת המעצר או להקלת התנאים.

  המשרד פעיל 24/7 לשחרור ממעצר

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  משרד עו"ד פלילי אלון שליכטר, מייצג ומלווה חשודים בהליכי המעצר בפני בית המשפט, לרבות: מעצר ימים, מעצר עד תום ההליכים, עררים על מעצרים ובקשות פלילות שונות.

  האדם שאתם מכירים נלקח לחקירה מה עושים?

  ככלל, רק לבני משפחה או עו"ד מטעם המשפחה יוכל לקבל מידע ראשוני על מעצרו של יקיריכם.

  למידע על ייעוץ מקצועי טרם החקירה על ידי עו"ד פלילי יש להיכנס למאמר הבא: חקירה במשטרה – המדריך המלא

  מה קורה עם המשטרה מחליטה לעצור את החשוד?

  במרבית המקרים, על המשטרה להביא את החשוד בפני שופט תורן מעצרים וזאת תוך 24 שעות ממעצרו, בית המשפט כלל יהיה באזור תחנת המשטרה בה הוא נחקר.

  ישנם מקרים שניתן להגיש ערר על הקצין הממונה שהחליט לעצור את החשוד, אך המדובר במקרים מיוחדים ועל כן מומלץ להתייעץ עם עו"ד פלילי באופן פרטני.

  מתי יתקיים הדיון אצל השופט התורן?

  הדיונים נפתחים החל משעה 08:30 בבוקר, אך אין ערובה לכך שהדיון שלכם דווקא יתחיל בשעה הזו, וזאת בשל העומס הרב על בתי המשפט באותו היום. לכן, יש לקחת בחשבון שההמתנה לדיון תיארך שעות ארוכות.

  מה קורה בדיון אצל השופט התורן?

  נציג מטעם תחנת המשטרה שחקרה אותו יופיע לדיון כמו גם עו"ד פלילי מטעמכם, אשר יהיה זכאי לשאול את החוקר שאלות על החקירה ובמיוחד על התקדמות ולאחריה לטעון בפני בית המשפט לשחרור ממעצר. כמובן שעו"ד פלילי מיומן ומנוסה יכול להשפיע באופן ישיר על שחרור חשוד או על צמצום ימי המעצר המבוקשים על ידי המשטרה למינימום האפשרי.

  להלן, דוגמא לבקשה להוצאת צו מעצר על ידי המשטרה (מצונזר מפאת צנעת הפרט):

  כאמור בית המשפט יכול להחליט על הארכת מעצר במספר ימים נוספים (בעילות של צורכי חקירה, שיבוש הליכי משפט ומסוכנות) או להורת על שחרור ממעצר בתנאים כגון הרחקה; אי יצירת קשר עם מעורבים; מעצר בית; הפקדה כספית; ערבות צד ג' ועוד.

  להלן דוגמא להחלטת בית המשפט על שחרור ממעצר חשוד המיוצג על ידי משרדו של עו"ד אלון שליכטר (מצונזר מפאת צנעת הפרט):

  מה ניתן לעשות במידה ובית המשפט החליט להאריך את המעצר?

  יש לראות את התמונה הגדולה, ולשקול האם כדאי להגיש ערר על החלטת בית המשפט השלום לבית המשפט המחוזי. יובהר, החלטה מסוג זה הינה שילוב של ידע וניסיון משפטי באשר לעוצמת החשד, עברו של החשוד ונסיבות נוספות אשר עו"ד פלילי מנוסה ידע להעריך טרם הגשת ערר.

  כמו כן, יש ללמוד את החלטת בית המשפט ובמידה ובית המשפט נוטה לכיוון שחרור ממעצר אולי לא דיי לו בערבויות שהוצגו לו ויש להביא מפקחים אחרים / נוספים לדיון בהארכת המעצר הבאה.

  דגשים למשפחות וחברים של העצור

  ידוע כי מדובר במצב לא נעים עם הרבה לחץ, חששות ופחדים. לכן גם מהסיבה הזו שכירת שירותיו של עו"ד פלילי יכולה לעזור לקשר עם העצור לצרכיו הבסיסיים, הבריאותיים והתמיכה המורלית לה הוא זקוק בזמן זה.

  לדיונים ככלל מומלץ להגיע אם אתם משפחה קרובה של החשוד, וזאת גם למען הרמת המורל והחיזוק הנפשי במובן ש"אתם איתו".

  גם במידה ואתם סולדים לחלוטין ממה שמיוחס לחשוד או מאמירות החוקר ובית המשפט יש לזכור מדובר בשלב החשדות בלבד, ולא פעם אדם נעצר בעקבות תלונות שווא, טעויות בזיהוי ולבסוף לא הוגש כתב אישום.

  חשיבות ייצוג וליווי של עו"ד פלילי בשלב דיוני המעצר

  הליך מעצר הימים הינו הליך אינטנסיבי, בו עו"ד פלילי מנוסה יוכל לנהל עבורכם את המערכה המשפטית בראיה אסטרטגית כוללת, וזאת מתוך ידע וניסיון משפטי מעמיק של ההליכים הצפויים, כך ידע לבחור בטקטיקות הנדרשות על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבור החשוד ולהוביל לשחרורו מוקדם ככל הניתן!

  בנוסף, החשוד בהליך המעצר נמצא גם בחקירה משטרתית, ולכן הליווי של עו"ד פלילי מנוסה הינה הרת גורל, שכן זכותו של החשוד להיוועץ עם עו"ד טרם כל חקירה גם במהלך שהותו במעצר והייצוג בהליך המעצר כולל ליווי חשוב זה.

  בהליכי מעצר משרדנו זמין 24/7

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר מייעץ, מייצג ומלווה משפטית חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי. החל משלב החשדות וההכנה לחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשחרור, שימוע בטרם הגשת כתב אישום, ניהול המשפט הפלילי בתיק העיקרי בערכאות המשפטיות השונות.


  האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

  אודות המשרד

  המשרד מייצג באופן יום-יומי עשרות לקוחות בכל הארץ בדין הפלילי והתעבורה, דבר המקנה ניסיון מעשי מול מגוון גורמים. כל תיק שמגיע למשרד נבחן בצורה קפדנית ומדוקדקת, תוך סדר פעולות מיוחד שהוקם לאחר ניסיון רב, דבר המבטיח ייצוג מקצועי מבחינת קבלת כל החומר הרלוונטי, פסיקה רלוונטית למקרה הספציפי, איתור מומחים, בדיקת קווי הגנה אפשריים, הליכי שיקום ועוד.

   

   

  ממליצים עלינו

   

  חן יהושוע
  חן יהושוע
  07:32 16 Jan 22
  עו"ד אלון שליכטר סייע לנו בועדת משמעת והשיג עבורנו את התוצאה הטובה ביותר שלה שאפנו להגיע. הוא היה קשוב לאורך כל התהליך, לקח ברצינות את התיק, הקשיב והיה זמין עברונו.מודות על ההשקעה והרצון האמיתי לסייע ככל שניתן.
  זרינה פלכטר
  זרינה פלכטר
  16:49 27 Dec 21
  עו"ד אלון שליכטר הוא קשוב, מכיל, יסודי ומקצועי ביותר. סייע לנו במצב של ועדת משמעת והשיג עבורנו תוצאה מדהימה. מודות מקרב לב על השירות המדהים, ההשקעה והשאיפה לצדק שאכן התממש.
  אביטל קוז'ין
  אביטל קוז'ין
  10:00 01 Dec 21
  אלון עו"ד מקצועי, מקצוען ואיכותי מאוד!הוא היה שם כל אימת שהיינו צריכים אותו. ענה לכל שאלה, עודד וחיזק. אלוף!
  לקריאת כל הביקורות
  js_loader