עורך דין פלילי אלון שליכטר

מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון

ליעוץ ראשוני חייגו

054-6762373

משרד עו’’ד פלילי אלון שליכטר

השאירו כאן פרטים או התקשרו 054-6762373

  ועדת משמעת אוניברסיטת אריאל בשומרון – הונאה במסגרת מבחן בית בתקופת ה"קורונה" ללא הרחקה מהלימודים

  (16)
  משרדנו ייצג סטודנטית בועדת המשמעת של אוניברסיטת אריאל בשומרון, בחשד לעבירת הונאה במסגרת מבחן בית בתקופת ה"קורונה" בה ניתן לסטודנטים אמון רב יותר בטוהר המידות  לאחר דיון בפני ועדת המשמעת ובעקבות ייצוג משרדנו, הסטודנטית נידונה לפסילת הקרוס, שעות לטובת הקהילה  ולהרחקה מהלימודים – ללא הרחקה מהלימודים בפועל.
  לקוחת המשרד הגיעה אלינו בחששות רבים וזאת בשל העובדה כי אדם אחר אשר מעורב בפרשיה, סגר עסקת טיעון בו הוא הלכה למעשה "מפליל" אותה בכך שהוא שלח לה ולאנשים נוספים את התשובות למבחן, בזמן מבחן הבית שהתקיים במקביל ל"זום". החשד על וזאת בשל זהות ודימיון בין התשובות.
  מצב זה לא הותיר הרבה ברירות לסטודנטית ו"זיכה" אותה בלא פחות בהאשמה חמורה של עבירת הונאה והכל כאשר ניתן אמון מוגבר לסטודנטים בשל תקופת הקורונה ואופי הבחינה שנעשית בבית.
  משרדנו טרם ייצוג בועדת המשמעת, אסף את כלל הנתונים הרלוונטיים, הקשורים בין היתר, בנסיבות ביצוע המעשה ונסיבות האישיות של הסטודנטית ואלו הוצגו בפני ועדת המשמעת אשר, העונש במצב רגיל על עבירת הונאה הינה הרחקה מהלימודים בפועל, בשל טיעוני המשרד, החרטה הכנה והאחריות של הסטודנטית וכן נסיבות נוספות שעלו שבשל צנעת הפרט לא יפורטו, ועדת המשמעת באוניברסיטת אריאל בשומרון למרות הכל החליטה לא להרחיק את הסטודנט בפועל וזאת על עף החומרה במעשיה.

  להלן, החלטת ועדת המשמעת אוניברסיטת אריאל בשומרון:

  הצלחות משרדנו בייצוג בוועדת משמעת 

  (חלק מהתיקים, ניתן לראות את פרטי המקרה וההחלטות בעמוד הפייסבוק של המשרד)

  המלצות בגוגל מלקוחות המשרד בייצוג בועדות משמעת על ידי משרדנו

   

  הבנתם שאתם צריכים ייצוג משפטי איכותי בועדת המשמעת? מוזמנים ליצור קשר עם משרדו של עו"ד אלון שליכטר ונשמח לתאם עמכם פגישה!

  ראיון עם עו"ד אלון שליכטר בערוץ 13 בתוכנית 'פרקליטים עד הבית' בנושא ועדות משמעת של סטודנטים, מוזמנים לצפות >>>

  משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר מייעץ, מייצג ומלווה משפטית חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי. החל משלב החשדות וההכנה לחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשחרור, שימוע בטרם הגשת כתב אישום, ניהול המשפט הפלילי בתיק העיקרי בערכאות המשפטיות השונות.


  האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

  אודות המשרד

  המשרד מייצג באופן יום-יומי עשרות לקוחות בכל הארץ בדין הפלילי והתעבורה, דבר המקנה ניסיון מעשי מול מגוון גורמים. כל תיק שמגיע למשרד נבחן בצורה קפדנית ומדוקדקת, תוך סדר פעולות מיוחד שהוקם לאחר ניסיון רב, דבר המבטיח ייצוג מקצועי מבחינת קבלת כל החומר הרלוונטי, פסיקה רלוונטית למקרה הספציפי, איתור מומחים, בדיקת קווי הגנה אפשריים, הליכי שיקום ועוד.

   

   

  ממליצים עלינו