עורך דין פלילי אלון שליכטר

מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון

ליעוץ ראשוני חייגו

054-6762373

משרד עו’’ד פלילי אלון שליכטר

השאירו כאן פרטים או התקשרו 054-6762373

  השבת רישיון נשק ארגוני שבוטל | קבלת ערר לממונה על כלי הירייה

  (12)

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  ביטול רישיון נשק – בעקבות מעורבות באירוע אלימות

  לקוח המשרד, מ' תושב מרכז הארץ, מסר עדות במשטרה אודות תקיפה חבלנית שעבר בגינם אף נחבל בצורה קשה ובעקבות כך משטרה ישראל הביעה את התנגדותה להמשך החזקת רישיון הנשק הארגוני שהיה ברשותו והאגף האגף לכלי ירייה אימץ החלטה זו והורה על ביטול רישיון הנשק הארגוני. בסמוך לכך פנה הלקוח אל משרדנו על מנת להגיש ערר דחוף על החלטה זו, שכן רישיון הנשק הארגוני דרוש לשם תעסוקה בתחום האבטחה בו הוא עוסק שנים רבות.

  להלן העתק מהחלטת האגף לכלי ירייה המודיע לביטול רישיון הנשק הארגוני:

  הודעה על ביטול רישיון נשק ארגוני – מעורבות באירוע אלימות ומידע חסוי

  לאחר האירוע, ולמרות שלא נפתח כנגד לקוח המשרד תיק והוא זה שהיה הקורבן באירוע, רישיון הנשק הארגוני בוטל. בעקבות האירוע בו היה מעורב, משטרת ישראל הביעה את התנגדותה להמשך החזקת רישיון הנשק על ידו וזאת בשל נימוק של מידע מעת האחרונה, לרבות מידע חסוי הקושר אותו לסכסוכים ועבירות אלימות ועל כן מתעורר חשש למסוכנות בהחזקת הנשק.

  על כן, פעל משרדנו בהליך של ערר לממונה על כלי הירייה לשם החזרת רישיון הנשק הארגוני שהחזיק, במסגרת הבקשה עמד משרדנו על נסיבות האירוע, הן מבחינה עובדתית והן מבחינה משפטית לרבות התייחסות לנסיבותיו האישיות והצורך הדחוף בהחזקת כלי ירייה.

  יובהר כי הליך של החזרת רישיון הנשק הארגוני כאשר מדובר בעילה של מעורבות באירועי אלימות ומידע חסוי, מורכב להשגה, וזאת בשל חוסר הגישה לאותו מידע חסוי ועל כן נדרשת ירידה לפרטים ופריסת מלוא הטענות בצורה מדויקת ולא פעם נזקקים לראיות "הגנה" ותחקיר מקיף של האירוע כדי תוך התייחסות לאירוע בדקדקנות וביסודיות כמו גם לטיעונים המשפטיים.

  להלן חלק מהבקשה שהוגשה על ידי משרדנו:

  החלטת הממונה על כלי הירייה – השבת רישיון הנשק הארגוני

  ביום 14.02.2021, החליט הממונה על כלי הירייה להיענות לנימוקים שנפרסו בערר שהוגש על ידי משרדו של עו"ד אלון שליכטר, וכי משטרת ישראל הסירה את התנגדותה וכי הלקוח יכול לקבל בחזרה את רישיון הנשק הארגוני שלו.

  להלן העתק מהחלטת הממונה על כלי הירייה במענה לערר:

  הבנתם שאתם צריכים ייצוג משפטי איכותי? מוזמנים ליצור קשר עם משרדו של עו"ד אלון שליכטר ונשמח לתאם עמכם פגישה. משרד עו"ד פלילי אלון שליכטר, בעל ניסיון ומייצג פונים בערר לממונה על כלי הירייה ובעתירות מנהליות לבית המשפט בעניין ביטול רישיון נשק פרטי וארגוני. כמו כן, המשרד מעביר הרצאות מקצועיות בחברות אבטחה ובמוסדות בנושאים של נוהל שימוש בנשק והוראות פתיחה באש ולשון החוק והפסיקה באשר לנושאים כגון: הגנה עצמית, חריגה מהסביר, צורך והגנת בית מגורים. ניתן ללמוד עוד בהרחבה על נושא ביטול כלי ירייה וטפסים רלוונטיים במאמר המשרד החזרת רישיון נשק | עורך דין רישיון נשק | רישיון כלי ירי.

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר מייעץ, מייצג ומלווה משפטית חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי. החל משלב החשדות וההכנה לחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשחרור, שימוע בטרם הגשת כתב אישום, ניהול המשפט הפלילי בתיק העיקרי בערכאות המשפטיות השונות.


  האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

  אודות המשרד

  המשרד מייצג באופן יום-יומי עשרות לקוחות בכל הארץ בדין הפלילי והתעבורה, דבר המקנה ניסיון מעשי מול מגוון גורמים. כל תיק שמגיע למשרד נבחן בצורה קפדנית ומדוקדקת, תוך סדר פעולות מיוחד שהוקם לאחר ניסיון רב, דבר המבטיח ייצוג מקצועי מבחינת קבלת כל החומר הרלוונטי, פסיקה רלוונטית למקרה הספציפי, איתור מומחים, בדיקת קווי הגנה אפשריים, הליכי שיקום ועוד.

   

   

  ממליצים עלינו