עורך דין פלילי אלון שליכטר

מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון

ליעוץ ראשוני חייגו

054-6762373

משרד עו’’ד פלילי אלון שליכטר

השאירו כאן פרטים או התקשרו 054-6762373

  קבלת ערעור בועדת משמעת באריאל על החזקת טלפון בבחינה וביטול ההרחקה בפועל וביטול פסילת הקורס

  (1)

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  סטודנט באוניברסיטת אריאל בשומרון, זומן לועדת משמעת עקב כך שהחזיק בזמן בחינה בטלפון נייד וכן אי ציות להוראות משגיח, דבר המהווה עבירה על טוהר הבחינות.

  בפני ועדת המשמעת, התייצב הסטודנט לבדו, וניסתה לשכנע אותם כי העבירה בוצעה בהיסח הדעת, למרבה הצער החליטו להרחיקו לסמסטר שלם וכן לבטל את הקורס אותו למד וכן את הבחינה.

  מיד עם ההחלטה הקשה כנגדה , פנה הסטודנט אל משרדנו לייצוג בערעור על ועדת המשמעת.

  משרדנו, באמצעות עו"ד אלון שליכטר, אשר ייצג את הסטודנט בועדת המשמעת לערעורים, הציג את מלוא הראיות הקיימות בתיק וטען כי אומנם הסטודנט החזיק בטלפון נייד בזמן הבחינה, יחד עם זאת נטען כי מהנסיבות והראיות עולה, כי החזקת הטלפון הינה בתום לב והשיח שהיה עם המשגיח אינו עולה כדי אי ציות להוראות המשגיח, ועל כן מדובר בענישה לא מידתית ביחס לאירוע.

  לשמחתנו ולאחר פריסת מלוא הטיעונים המשפטיים, בית הדין לערעורים על ועדת המשמעת באוניברסיטת אריאל בשומרון, החליט לקבל את הטיעונים ולהשית ענישה מפוחתת, ומשכך לבטל את עונש פסילת הקורס וביטול ההרחקה לסמסטר.

  להלן, עיקרי החלטת בית הדין לערעורים בועדת המשמעת באוניברסיטת אריאל בשומרון (חלק מהפרטים חסויים מפאת צנעת הפרט):

  הצלחות משרדנו בייצוג בוועדת משמעת 

  (חלק מהתיקים, ניתן לראות את פרטי המקרה וההחלטות בעמוד הפייסבוק של המשרד)

  המלצות בגוגל מלקוחות המשרד בייצוג בועדות משמעת על ידי משרדנו

  הבנתם שאתם צריכים ייצוג משפטי איכותי בועדת המשמעת? מוזמנים ליצור קשר עם משרדו של עו"ד אלון שליכטר ונשמח לתאם עמכם פגישה!

  ראיון עם עו"ד אלון שליכטר בערוץ 13 בתוכנית 'פרקליטים עד הבית' בנושא ועדות משמעת של סטודנטים, מוזמנים לצפות >>>

   

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

  אודות המשרד

  המשרד מייצג באופן יום-יומי עשרות לקוחות בכל הארץ בדין הפלילי והתעבורה, דבר המקנה ניסיון מעשי מול מגוון גורמים. כל תיק שמגיע למשרד נבחן בצורה קפדנית ומדוקדקת, תוך סדר פעולות מיוחד שהוקם לאחר ניסיון רב, דבר המבטיח ייצוג מקצועי מבחינת קבלת כל החומר הרלוונטי, פסיקה רלוונטית למקרה הספציפי, איתור מומחים, בדיקת קווי הגנה אפשריים, הליכי שיקום ועוד.

   

   

  ממליצים עלינו