עורך דין פלילי אלון שליכטר

מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון

ליעוץ ראשוני חייגו

054-6762373

משרד עו’’ד פלילי אלון שליכטר

השאירו כאן פרטים או התקשרו 054-6762373

  ערר שהתקבל על ביטול לרישיון כלי ירייה

  (8)

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  ביטול רישיון נשק – בעקבות מידע מתחום הסמים

  לקוח המשרד, מ' תושב צפון הארץ, איש אשר משרת בכוחות הביטחון תקופה ארוכה, משום מקום קיבל הודעה מהאגף על כלי הירייה על ביטול רישיון נשק בעקבות "מידע מתחום הסמים" ובעקבות כך משטרה ישראל הביעה את התנגדותה להמשך החזקת רישיון הנשק הפרטי שהיה ברשותו והאגף האגף לכלי ירייה אימץ החלטה זו והורה על ביטול רישיון הנשק הפרטי בסמוך לכך פנה הלקוח אל משרדנו על מנת להגיש ערר דחוף על החלטה זו, שכן רישיון הנשק הפרטי הינו מחזיק שנים רבות מכוח היותו שייך לכוחות הביטחון.

  להלן העתק מהחלטת האגף לכלי ירייה המודיע לביטול רישיון הנשק הפרטי:

  הודעה על ביטול רישיון נשק פרטי – מידע מתחום הסמים

  למרות שלא נפתח כנגד לקוח המשרד תיק חקירה והוא לא היה מעורב בשום עניין בתחום הסמים, רישיון הנשק הפרטי בוטל. משטרת ישראל הביעה את התנגדותה להמשך החזקת רישיון הנשק על ידו וזאת בשל נימוק של מידע מעת האחרונה הקושר אותו לסכסוכים לעבירות סמים ולכן מתעורר חשש למסוכנות בהחזקת הנשק.

  על כן, פעל משרדנו בהליך של ערר לממונה על כלי הירייה לשם החזרת רישיון הנשק הפרטי שהחזיק, במסגרת הבקשה עמד משרדנו על נסיבותיו האישיות של לקוח המשרד והעדר מעורבותו באירוע כזה או אחר מאז ומעולם.

  יובהר כי הליך של החזרת רישיון נשק פרטי כאשר מדובר בעילה של מעורבות באירועי מידע מתחום הסמים, מורכב להשגה, וזאת בשל חוסר הגישה לאותו מידע חסוי ועל כן נדרשת ירידה לפרטים ופריסת מלוא הטענות בצורה מדויקת ולא פעם נזקקים לראיות "הגנה" ותחקיר מקיף בדקדקנות וביסודיות כמו גם לטיעונים המשפטיים.

  להלן חלק מהבקשה שהוגשה על ידי משרדנו:

  החלטת הממונה על כלי הירייה – השבת רישיון הנשק הפרטי

  ביום 26.05.2021, החליט הממונה על כלי הירייה להיענות לנימוקים שנפרסו בערר שהוגש על ידי משרדו של עו"ד אלון שליכטר, וכי משטרת ישראל הסירה את התנגדותה וכי הלקוח יכול לקבל בחזרה את רישיון הנשק הפרטי שלו.

  להלן העתק מהחלטת הממונה על כלי הירייה במענה לערר:

  הבנתם שאתם צריכים ייצוג משפטי איכותי? מוזמנים ליצור קשר עם משרדו של עו"ד אלון שליכטר ונשמח לתאם עמכם פגישה. משרד עו"ד פלילי אלון שליכטר, בעל ניסיון ומייצג פונים בערר לממונה על כלי הירייה ובעתירות מנהליות לבית המשפט בעניין ביטול רישיון נשק פרטי וארגוני. כמו כן, המשרד מעביר הרצאות מקצועיות בחברות אבטחה ובמוסדות בנושאים של נוהל שימוש בנשק והוראות פתיחה באש ולשון החוק והפסיקה באשר לנושאים כגון: הגנה עצמית, חריגה מהסביר, צורך והגנת בית מגורים. ניתן ללמוד עוד בהרחבה על נושא ביטול כלי ירייה וטפסים רלוונטיים במאמר המשרד החזרת רישיון נשק | עורך דין רישיון נשק | רישיון כלי ירי.

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר מייעץ, מייצג ומלווה משפטית חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי. החל משלב החשדות וההכנה לחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשחרור, שימוע בטרם הגשת כתב אישום, ניהול המשפט הפלילי בתיק העיקרי בערכאות המשפטיות השונות.


  האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

  אודות המשרד

  המשרד מייצג באופן יום-יומי עשרות לקוחות בכל הארץ בדין הפלילי והתעבורה, דבר המקנה ניסיון מעשי מול מגוון גורמים. כל תיק שמגיע למשרד נבחן בצורה קפדנית ומדוקדקת, תוך סדר פעולות מיוחד שהוקם לאחר ניסיון רב, דבר המבטיח ייצוג מקצועי מבחינת קבלת כל החומר הרלוונטי, פסיקה רלוונטית למקרה הספציפי, איתור מומחים, בדיקת קווי הגנה אפשריים, הליכי שיקום ועוד.

   

   

  ממליצים עלינו