עורך דין פלילי אלון שליכטר

מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון

ליעוץ ראשוני חייגו

054-6762373

משרד עו’’ד פלילי אלון שליכטר

השאירו כאן פרטים או התקשרו 054-6762373

  עורך דין פלילי ברמת גן

  ()

  הדין הפלילי עוסק במי שעברו על חוקי המדינה. שכן, בניגוד לסכסוכים משפטיים כאלו ואחרים, במהלכם, הטענה היא כי נוצרה אי הבנה בין שני צדדים, למשל, בדרך לחתימה על חוזה או בחתימה על הסכם גירושין, הרי שכאשר אנחנו מדברים על העבודה של עורך דין פלילי במרכז, אנחנו מדברים על מי שמגן על הלקוח, לא רק מפני האינטרסים של הצד השני, אלא, גם מפני החוק.

  אנחנו יודעים, אם אתם רוצים לתבוע אדם אחר ובין אם נטענו טענות כלפיכם, הרי שמדובר על סיטואציה לא נעימה בכלל. אבל, כאשר אתם בוחרים עורך דין פלילי במרכז המכיר את העבודה, אתם יכולים להיות בטוחים שיש מי שדואג לכם ולאינטרסים שלכם.

  לבחור נכון, שלושה דברים שצריך לדעת

  אם תכתבו בגוגל: 'עורך דין פלילי במרכז', תמצאו אינספור אנשי מקצוע בתחום. הרי אם יש מקצוע רווי בישראל, הוא עריכת דין. אבל, מטבע הדברים, לא כל עורך דין הוא איש מקצוע מעולה. בשביל לבחור נכון, כדאי להתייחס לכמה עניינים מרכזיים:

  1. האם מדובר על מי שמכיר את התחום הנדון במשפט: מטבע הדברים דיני תעבורה שונים מדינים העוסקים בתקרית אלימה. לבחור נכון עורך דין פלילי במרכז זה לבחור במי שבכל יום, מייצג לקוחות בתחום הפלילי ויודע לענות לשאלות ספציפיות, במקרה שלכם.
  2. מה המחיר אותו תשלמו עבור השירות: אנחנו מדברים על דיון מורכב, שכן לא פעם, מחיר גבוה מעיד על שירות מקצועי ועל עורך דין אשר רבים מעוניינים לקבל ממנו שירות. לעיתים, מחיר גבוה, מעיד על יכולות גבוהות ועל מיומנות.
  3. האם אתם מרגישים בנוח: עורך דין פלילי במרכז מלווה את הלקוחות שלו מההתחלה ועד לקבלת גזר הדין. ההליך המשפטי עלול לקחת הרבה זמן ולא פעם, תמצאו את עצמכם מתייעצים עם עורך הדין בו בחרתם ושואלים אותו לדעתו. בחרו בבעל מקצוע אדיב, כזה שתרגישו בנוח לשאול אותו הכל.

  עכשיו, זה הזמן שלכם להיאבק על שלכם

  עורך דין אלון שליכטר, הוא עורך דין למשפט פלילי ולדיני תעבורה. מדובר על בעל מקצוע מהמעלה הראשונה. משרד עורכי הדין של אלון שליכטר מתייחס לכל תיק באופן שווה, כלומר, תיק קטן או גדול, נהנים מעבודה מקצועית ומיומנת, מדקדקנות וירידה לפרטים.

  אם אתם צריכים סיוע והגנה של עורך דין מצויין, הרי שאתם יכולים לראות במשרד של אלון שליכטר כתובת מתאימה, לזה בדיוק.

  אודות המשרד

  המשרד מייצג באופן יום-יומי עשרות לקוחות בכל הארץ בדין הפלילי והתעבורה, דבר המקנה ניסיון מעשי מול מגוון גורמים. כל תיק שמגיע למשרד נבחן בצורה קפדנית ומדוקדקת, תוך סדר פעולות מיוחד שהוקם לאחר ניסיון רב, דבר המבטיח ייצוג מקצועי מבחינת קבלת כל החומר הרלוונטי, פסיקה רלוונטית למקרה הספציפי, איתור מומחים, בדיקת קווי הגנה אפשריים, הליכי שיקום ועוד.

   

   

  ממליצים עלינו