עורך דין פלילי אלון שליכטר

מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון

ליעוץ ראשוני חייגו

054-6762373

משרד עו’’ד פלילי אלון שליכטר

השאירו כאן פרטים או התקשרו 054-6762373

  מעצר עקב מצעד הגאווה בבאר שבע | עו"ד פלילי אלון שליכטר

  (1)

  עו"ד פלילי אלון שליכטר

  משרדנו מייצג חבר הבית הגאה בבאר שבע, שנעצר עקב "מידע מודיעני" של משטרת ישראל וזאת על רקע מצעד הגאווה שהיה אמור להתקיים בעיר.

  אל ביתו נשלחו שלושה בלשים, ומשלא מצאו אותו במקום, דרשו ממנו להגיע במהרה לתחנת משטרת באר שבע לחקירה. שם הובל כאחרון העבריינים אל תא המעצר, ולאחר המתנה של מספר שעות שוחרר ללא תנאים, תוך שהחוקרת מוסרת לו כי: "זה המקרה הכי מוזר שנתקלה בו בתחנה" , שכן כל כל חטאו הינו השתייכותו לקבוצה של התא הגאה בבאר שבע, ותגובה שרשם בקבוצת הוואטסאפ כי הוא "רוצה לאכול שעועית", הספיק למשטרת ישראל לבצע מעצר.

  הקשיבו לראיון המלא ב-גלצ בתוכניתו של רינו צרור:

  היכנס לראיון המלא בגלצ בתוכניתו של רינו צרור

  קישור לכתבה בYet – ידיעות הנגב:

  לחץ על מנת להיכנס לכתבה בYnet – ידיעות הנגב

  אודות המשרד

  המשרד מייצג באופן יום-יומי עשרות לקוחות בכל הארץ בדין הפלילי והתעבורה, דבר המקנה ניסיון מעשי מול מגוון גורמים. כל תיק שמגיע למשרד נבחן בצורה קפדנית ומדוקדקת, תוך סדר פעולות מיוחד שהוקם לאחר ניסיון רב, דבר המבטיח ייצוג מקצועי מבחינת קבלת כל החומר הרלוונטי, פסיקה רלוונטית למקרה הספציפי, איתור מומחים, בדיקת קווי הגנה אפשריים, הליכי שיקום ועוד.

   

   

  ממליצים עלינו

   

  חן יהושוע
  חן יהושוע
  07:32 16 Jan 22
  עו"ד אלון שליכטר סייע לנו בועדת משמעת והשיג עבורנו את התוצאה הטובה ביותר שלה שאפנו להגיע. הוא היה קשוב לאורך כל התהליך, לקח ברצינות את התיק, הקשיב והיה זמין עברונו.מודות על ההשקעה והרצון האמיתי לסייע ככל שניתן.
  זרינה פלכטר
  זרינה פלכטר
  16:49 27 Dec 21
  עו"ד אלון שליכטר הוא קשוב, מכיל, יסודי ומקצועי ביותר. סייע לנו במצב של ועדת משמעת והשיג עבורנו תוצאה מדהימה. מודות מקרב לב על השירות המדהים, ההשקעה והשאיפה לצדק שאכן התממש.
  אביטל קוז'ין
  אביטל קוז'ין
  10:00 01 Dec 21
  אלון עו"ד מקצועי, מקצוען ואיכותי מאוד!הוא היה שם כל אימת שהיינו צריכים אותו. ענה לכל שאלה, עודד וחיזק. אלוף!
  לקריאת כל הביקורות
  js_loader