עורך דין פלילי אלון שליכטר

מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון

ליעוץ ראשוני חייגו

054-6762373

משרד עו’’ד פלילי אלון שליכטר

השאירו כאן פרטים או התקשרו 054-6762373

  הוצאת צו למניעת הטרדה מאיימת במעמד צד אחד

  (12)

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  חוק מניעת הטרדה מאיימת, תשס"ב-2001

  לקוחת המשרד פנתה אלינו לאחר שאדם איתו אין לה היכרות מוקדמת, התחיל להטריד ולאיים עליה באמצעות הודעות. משרדנו ליווה אותה החל משלב הוצאת צו למניעת הטרדה מאיימת במעמד צד אחד.

  בית משפט השלום בתל-אביב הוציא עוד באותו היום צו למניעת הטרדה מאיימת במעמד צד אחד.

  מספר ימים לאחר מכן, התקיים הדיון במעמד שני הצדדים. בו משרדנו טען להטרדות החוזרות והאיומים כלפי הלקוחה, תוך הצגת ראיות ושאלות נוקבות את הצד שכנגד ובשל כך הנחיצות בצו הגנה מבית המשפט ולתקופה המקסימלית.

  בית המשפט השלום בתל-אביב, קיבל את מלוא טענות המשרד, והוציא תחת ידו צו כנגד האדם לתקופה המקסימלית על פי החוק לשישה חודשים בו נאסר עליו ליצור עימה קשר, להימצא 100 מ' מרוחק ממנה, לא לארוב או להתחקות אחריה.

  להלן, החלטת בית משפט השלום:

  משרד עו"ד פלילי אלון שליכטר, בעל ניסיון מלווה ומייצג בהליכי צו הטרדה מאיימת בבתי המשפט ברחבי הארץ.

  ניתן ללמוד עוד בהרחבה על נושא צו למניעת הטרדה מאיימת במאמר המשרד צו הרחקה אלימות במשפחה | צו הגנה | צו למניעת הטרדה מאיימת

  ניתן ליצור קשר עם עו"ד אלון שליכטר

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

  אודות המשרד

  המשרד מייצג באופן יום-יומי עשרות לקוחות בכל הארץ בדין הפלילי והתעבורה, דבר המקנה ניסיון מעשי מול מגוון גורמים. כל תיק שמגיע למשרד נבחן בצורה קפדנית ומדוקדקת, תוך סדר פעולות מיוחד שהוקם לאחר ניסיון רב, דבר המבטיח ייצוג מקצועי מבחינת קבלת כל החומר הרלוונטי, פסיקה רלוונטית למקרה הספציפי, איתור מומחים, בדיקת קווי הגנה אפשריים, הליכי שיקום ועוד.

   

   

  ממליצים עלינו

   

  חן יהושוע
  חן יהושוע
  07:32 16 Jan 22
  עו"ד אלון שליכטר סייע לנו בועדת משמעת והשיג עבורנו את התוצאה הטובה ביותר שלה שאפנו להגיע. הוא היה קשוב לאורך כל התהליך, לקח ברצינות את התיק, הקשיב והיה זמין עברונו.מודות על ההשקעה והרצון האמיתי לסייע ככל שניתן.
  זרינה פלכטר
  זרינה פלכטר
  16:49 27 Dec 21
  עו"ד אלון שליכטר הוא קשוב, מכיל, יסודי ומקצועי ביותר. סייע לנו במצב של ועדת משמעת והשיג עבורנו תוצאה מדהימה. מודות מקרב לב על השירות המדהים, ההשקעה והשאיפה לצדק שאכן התממש.
  אביטל קוז'ין
  אביטל קוז'ין
  10:00 01 Dec 21
  אלון עו"ד מקצועי, מקצוען ואיכותי מאוד!הוא היה שם כל אימת שהיינו צריכים אותו. ענה לכל שאלה, עודד וחיזק. אלוף!
  לקריאת כל הביקורות
  js_loader