עורך דין פלילי אלון שליכטר

מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון

ליעוץ ראשוני חייגו

054-6762373

משרד עו’’ד פלילי אלון שליכטר

השאירו כאן פרטים או התקשרו 054-6762373

  החזרת רישיון נשק למרות עבירת הזנחת כלי ירייה בעבר

  (5)

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  משרדנו ליווה את לקוח המשרד וזאת לצורך הוצאת רישיון נשק פרטי בתבחין שהוא זכאי לו. למרבה הצער הלקוח נדחה על ידי האגף לכלי ירייה וזאת בשל התנגדות משטרת ישראל לאור תיק פלילי שנסגר בהליך של הסדר מותנה בעניין הזנחת כלי ירייה משנת 2019.

  לאור כך פנה משרדנו בערר לממונה על כלי הירייה ועמד על הצורך של לקוח המשרד בהחזקת רישיון נשק פרטי, לעברו, לחלוף הזמן וטיעונים משפטיים נוספים בהם מחזיק המשרד.

  למרבה השמחה ולאור הנימוקים בערר שהוגש על ידי משרדנו, התבשר לקוח המשרד כי משטרת ישראל הסירה את התנגדותה וכי אין מניעה שלקוח המשרד יחזיק בכלי ירייה. החלטה נכונה, חשובה במיוחד בתקופה זו.

  להלן העתק מהחלטת הממונה על כלי הירייה בעניינו של הלקוח על החזרת רישיון כלי הירייה

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר מייעץ, מייצג ומלווה משפטית חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי. החל משלב החשדות וההכנה לחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשחרור, שימוע בטרם הגשת כתב אישום, ניהול המשפט הפלילי בתיק העיקרי בערכאות המשפטיות השונות.


  האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

  אודות המשרד

  המשרד מייצג באופן יום-יומי עשרות לקוחות בכל הארץ בדין הפלילי והתעבורה, דבר המקנה ניסיון מעשי מול מגוון גורמים. כל תיק שמגיע למשרד נבחן בצורה קפדנית ומדוקדקת, תוך סדר פעולות מיוחד שהוקם לאחר ניסיון רב, דבר המבטיח ייצוג מקצועי מבחינת קבלת כל החומר הרלוונטי, פסיקה רלוונטית למקרה הספציפי, איתור מומחים, בדיקת קווי הגנה אפשריים, הליכי שיקום ועוד.

   

   

  ממליצים עלינו